REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Media

"Ugotowani" wracają na antenę TVN. Kulinarne show w nowej odsłonie

Fani programu "Ugotowani" z pewnością mają powody do radości. Stacja TVN zdecydowała się na reaktywację popularnego kulinarnego show. Właśnie ruszyły castingi do programu, a na uczestników czekają nieco zmienione zasady.

20.12.2022
6:51
"Ugotowani"
REKLAMA

"Ugotowani" to program, który doczekał się aż trzynastu edycji. Ostatnia wyemitowana została w 2018 roku. Stacja TVN postanowiła reaktywować program i właśnie trwają castingi w dziesięciu polskich miastach. "Ugotowani" powrócą na antenę TVN w nieco nowych zasadach.

REKLAMA

Wraca program "Ugotowani". TVN wyemituje go na nowych zasadach.

Tym razem uczestnicy rywalizować będą w parach, niezależnie od stopnia sformalizowania. Do tej pory formuła "Ugotowanych" polegała na tym, że w każdym odcinku brały udział cztery osoby, które przygotowywały kolejno trzydaniową kolację, oceniając nawzajem swoje dania. Nagrodą główną były pieniądze - 5 tysięcy złotych. Mogła je dostać tylko jedna z ucztujących osób - ta, która zdobyła najwięcej punktów.

REKLAMA

W "Ugotowanych" brały też udział wielkie gwiazdy

Stacja poszukiwać będzie uczestników z Warszawy, Trójmiasta, Poznania, Białegostoku, Wrocławia, Krakowa, Lublina, Katowic oraz Bydgoszczy. W "Ugotowanych" poza zwykłymi uczestnikami swego czasu można było oglądać też kulinarne zmagania gwiazd. W programie kulinarne umiejętności zaprezentowała m.in. Anna Wendzikowska, Michał Piróg oraz Sławek Uniatowski. Nowa odsłona "Ugotowanych" trafi na antenę TVN w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA