REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Ulepsz siebie na wiosnę. Wiosenna akcja księgarni Złote Myśli

Dziś pierwszy dzień wiosny i zarazem dziewiąte urodziny elektronicznej księgarni Złote Myśli. To wydarzenie nie mogło objeść się bez grubszej promocji, która nie tylko pomoże zarobić uczciwy grosz księgarni ale przyda się też na coś odbiorcy serwisu.

21.03.2013
14:45
Ulepsz siebie na wiosnę. Wiosenna akcja księgarni Złote Myśli
REKLAMA

Poza standardowymi podziękowaniami dla czytelników, Złote Myśli zaoferowały całkiem konkretną akcję, w ramach której dziewięć e-książek można kupić znacznie taniej, każdą z wybranych pozycji po 9,99 zł. Co znalazło się na świeczniku?

REKLAMA

Na pewno warto polecić książkę Marcina Pietraszka pod znaczącym tytułem: „Jak pokochać siebie”, chociaż w codziennej rzeczywistości spotykamy raczej osoby, które nie mają z tym najmniejszego problemu. „Jak pokochać siebie" skupia się bardziej na zagadnieniach praktycznych ale nie chodzi o to, aby co rano stawać przed oknem i opowiadać facetowi z naprzeciwka jaki jest świetny -  porady Pietraszka są bardziej subtelne.  Jeśli ktoś czeka na wiosenne zauroczenie, z książką Pietraszka może doskonale poradzić sobie sam. Czy to nie wspaniała perspektywa?

Pozostałe książki z jednodniowej oferty nie są gorsze, może nawet lepsze. Choćby „Architekt przyszłości”. Nie, nie chodzi o tego gościa z Matrixa ale o czytelnika, który pozna tajną wiedzę umożliwiają zdobycie każdej pracy. Ba! Praca sam do niego przyjdzie na kolanach i będzie prosiła, żeby został prezesem z poborami zawstydzającymi Kulczyka i Solorza. Bezcenna książka i dobra na czas kryzysu.

REKLAMA

Do kompletu dobrze byłoby dołożyć „Sztukę przyciągania ludzi” Miłosza Karbowskiego. Przyda się zawsze i wszędzie, nie tylko w nocnych klubach. Karbowski nie jest oczywiście tak powierzchowny lecz zdradza sposoby, dzięki którym można na swej drodze spotkać prawdziwych przyjaciół i ich zatrzymać. Mniej melodramatycznie a bardziej praktycznie „Sztuka przyciągania ludzi” to poradnik jak dobrze sprzedać siebie, ale tak, aby nikt nie odniósł wrażenia, że to tani towar z second handu. Genialna sprawa.

Ponieważ promocja jest jednodniowa, do jej końca zostało tylko kilka godzin, jeśli ktoś chciałby coś w sobie naprawić lub ulepszyć, trzeba szybciutko zajrzeć do Złotych Myśli. Dziś pierwszy dzień wiosny i już najwyższy czas rozpocząć wiosenne porządki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA