REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. YouTube

"Ulica Sezamkowa" parodiuje "Grę o tron". I robi to rewelacyjnie

Na tydzień przed premierą piątego sezonu "Gry o tron", twórcy programu "Ulica Sezamkowa" udostępnili kilkuminutową parodię tego serialu. Zaskakująco celną i naprawdę dowcipną. To trzeba zobaczyć.

07.04.2015
11:00
Ulica Sezamkowa parodiuje Grę o tron. I robi to rewelacyjnie
REKLAMA
REKLAMA

"Game of chairs", czyli "Gra o krzesła", bo taką nazwę nosi ta parodia, w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru jest bezkrwawa, ale jej przebieg wcale nie jest pozbawiony dramaturgii i zwrotów akcji. Przede wszystkim jednak pełno tu trafnych i zabawnych nawiązań do serialu, które wychwycić mogą tylko osoby znające jego fabułę. Niektóre teksty są totalnie rozbrajające. Warto zwrócić też uwagę na to, jak doskonale oddane zostały postaci z "Gry o tron" przy pomocy Muppetów.

gra o tron ulica sezamkowa
REKLAMA

Zanim zaczniecie oglądać, muszę was ostrzec. To, na co George R. R. Martin potrzebuje kilku tysięcy stron tekstu, a twórcy serialu siedmiu albo nawet ośmiu sezonów, autorzy tej parodii zmieścili w niecałych sześciu minutach. Uważajcie zatem na spoilery, bo kto wie, czy zakończenie pierwowzoru nie będzie się pokrywać z tym, co zaserwowała nam "Ulica Sezamkowa".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA