REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Na Spotify właśnie wylądowała oficjalna ścieżka dźwiękowa z Uncharted 4

Chociaż muzyka w Uncharted 4 stanowi jedynie dopełnienie niesamowitej konsolowej grafiki, warstwa audio stoi na naprawdę wysokim poziomie. Na tyle wysokim, że warto przesłuchać oficjalną ścieżkę dźwiękową, dostępną na platformie Spotify.

11.05.2016
8:54
Na Spotify wylądowała ścieżka dźwiękowa z Uncharted 4
REKLAMA
REKLAMA

W momencie pisania tego tekstu nie widzę ścieżki dźwiękowej Uncharted 4 ani na TIDAL-u, ani na Google Music, ani Apple Music. Utwory pochodzące z długo oczekiwanej gry wideo są możliwe do przesłuchania jedynie na platformie Spotify, ściśle powiązanej i współpracującej z rozrywkową rodziną PlayStation.

Za ścieżkę dźwiękową do Uncharted 4 odpowiada Henry Jackman.

Brytyjski muzyk oraz kompozytor zasłynął współpracą z Hansem Zimmerem przy pomniejszych motywach filmowych, które mogliśmy słyszeć w takich tytułach jak „Kod da Vinci”, „Mroczny Rycerz” czy „Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka”.

REKLAMA

Najważniejszym dorobkiem w historii artysty jest stworzenie muzyki do filmów „X-Men: Pierwsza Klasa”, „Kick-Ass”, „Kapitan Ameryka” wraz z kontynuacjami oraz „Kingsman”. Jak widać, ścieżka dźwiękowa do Uncharted 4 znajduje się w naprawdę doborowym towarzystwie.

Na mnie warstwa muzyczna ze świetnej gry studia Naughty Dog zrobiła naprawdę dobre wrażenie. Mimo tego, kawałki nie bronią się same, jak na przykład większość płyt Zimmera, nie potrzebujących filmów do budowania emocji i zapadania w pamięć. Co nie zmienia faktu, że fani serii powinni być zachwyceni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA