REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Urodzinowa promocja na Onepress. Wszystkie książki z 20% zniżką

Księgarnia Onepress obchodzi dziś swoje 11 urodziny. Z tej okazji obniżone zostały ceny wszystkich oferowanych książek. Jeżeli prowadzisz własny e-biznes, myślisz nad założeniem swojego startupu albo pasjonujesz się mediami społecznościowymi, być może zainteresuje cię jej oferta.

22.07.2013
19:28
Urodzinowa promocja na Onepress. Wszystkie książki z 20% zniżką
REKLAMA

Jedenaście lat na rynku – jest czego gratulować. Ponad 1000 tytułów, rozmaite kategorie – od rozwoju kompetencji osobistych, poprzez prowadzenie małej firmy i obsługę social media, po marketing oraz ekonomię. Bez wątpienia mamy z czego wybierać. Co istotne, wiele z proponowanych przez Onepress książek możemy nabyć nie tylko w klasycznej, drukowanej formie, ale również w postaci ebooków (we wszystkich popularnych formatach – PDF, MOBI oraz EPUB) oraz audiobooków (MP3). Księgarnia daje nam również możliwość skorzystania z czytelni online, gdzie mamy okazję zapoznać się z wybranymi fragmentami wszystkich oferowanych przez nią nowości.
Czas trwania promocji jest ściśle ograniczony – dwudziestoprocentowa zniżka obowiązuje tylko dzisiaj, w dniu urodzin. Warto więc pospieszyć się z decyzją.

REKLAMA

Tysiąc książek! Jak ja z tego coś wybiorę?!

Nie jest łatwo – propozycji dużo, a czasu mało. Dlatego też przygotowałem dla was trzy pozycje, na które warto zwrócić uwagę.

rewolucja-social-media

Rewolucja social media – Michał Sadowski
Książka ta stanowi nie tylko praktyczny poradnik po mediach społecznościowych dla osób zajmujących się marketingiem, ale będzie też interesującą lekturą dla wszystkich tych, którzy nie do końca rozumieją „o co chodzi z tym całym Facebookiem”. Napisana prostym, zrozumiałym językiem przez osobę znającą się na rzeczy, doskonale usystematyzowana, poparta licznymi przykładami, uzupełniona omówieniem branżowych case'ów i wartościowymi linkami jest bez wątpienia interesującą pozycją dla zainteresowanych tą tematyką.

ProBlogger

ProBlogger. Jak czerpać zyski ze swojego bloga – Darren Rowse, Chris Garrett
Ponoć co sekundę powstaje na świecie nowy blog. Zdecydowana większość z nich kończy swój żywot na pierwszym wpisie. Te, które przetrwają, prowadzone na ogół przez pasjonatów i zapaleńców, borykają się często z jednym problemem – mimo dużego nakładu sił włożonego przez ich autorów nie przynoszą żadnych zysków. I choć niekoniecznie musi być to ambicją i motywacją blogera, dlaczego nie miałby on zacząć zarabiać na swojej pracy? Choć „ProBlogger” nie da nikomu recepty na sukces i nie sprawi, że w ciągu kilku tygodni będziemy zarabiać grube pieniądze, zwraca uwagę na wiele istotnych kwestii i omawia temat konkretnie i dość wyczerpująco. O ile blogerzy z długoletnim stażem pewnie nie znajdą tu pomysłów rewolucyjnych - książka pomoże im raczej usystematyzować swoje doświadczenia - to dla początkujących może to być prawdziwa kopalnia wiedzy.

REKLAMA
Matrioszka Rosja i Jastrząb

Matrioszka Rosja i Jastrząb – Maciej Jastrzębski
Rosja to nie kraj, to stan umysłu. W Internecie praktycznie każdego dnia możemy trafić na wywołujące zdumienie i wprawiające w niedowierzanie filmy, zdjęcia i informacje pochodzące z tego największego na świecie państwa. Jak mawiają Rosjanie: „Rosji nie da się ogarnąć rozumem – w Rosję trzeba wierzyć”. Maciej Jastrzębski, wieloletni korespondent Polskiego Radia, w swojej książce stara się odsłonić przed nami Rosję, jakiej nie znamy. Opowiedzieć o jej kulturze, problemach i tradycji, abyśmy mogli ją lepiej poznać i zrozumieć. To wciągająca, nad wyraz interesująca lektura, z której każdy wyniesie coś dla siebie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA