REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale

TVP kręci serial na podstawie „Sanatorium miłości”. O czym będzie „Uzdrowisko”?

Jeszcze tej jesieni do ramówki TVP trafi nowy serial pt. „Uzdrowisko”. Produkcja ma być fabularyzowaną wersją popularnego programu „Sanatorium miłości”.

24.07.2020
11:47
uzdrowisko sanatorium milosci tvp nowy serial
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja Polska, najwyraźniej zachęcona sukcesem reality show „Sanatorium miłości”, postanowiła pójść o krok dalej i już jesienią na antenie Dwójki zobaczymy serial inspirowany popularnym programem. W obsadzie nowego tytułu zobaczymy m.in. Ewę Florczak, Magdalenę Waligórską i Aldonę Orman.

Od rolnika przez sanatorium, aż po fabularny serial

Po sukcesach prowadzonych przez Martę Manowską programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”, czas na kolejny krok w kierunku, który pokochali widzowie Telewizji Polskiej, śledzący losy uczestników szukających miłości.

Właśnie wystartowały zdjęcia na planie nowego serialu pt. „Uzdrowisko”, który ma być swoistym połączeniem „Sanatorium miłości” i fabularną historią o poszukiwaniu miłości i spełnienia.

O czym będzie „Uzdrowisko”?

Akcja „Uzdrowiska” będzie się toczyć w ośrodku uzdrowiskowym prowadzonym przez Andrzeja. Mężczyzna jest cenionym lekarzem, ale najwyraźniej słabym biznesmenem, bo prowadzony przez niego ośrodek coraz bardziej podupada. Aby ratować uzdrowisko, Andrzej decyduje się na wynajęcie części powierzchni ośrodka swojej byłej miłości, Adriannie, która poprowadzi w tym miejscu klinikę chirurgii plastycznej.

Fabuła serialu będzie koncentrować się wokół losów pracowników sanatorium i pensjonariuszy, którzy będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji. Nie zabraknie wątków miłosnych, a poszczególne wydarzenia będą komentowane przez dziarską seniorkę graną przez Ewę Florczak.

Obsada pełna gwiazd

Oprócz Florczak, Waligórskiej i Orman, w serialu zagrają m.in. Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt, Izabella Olejnik, Maria Kowalik, Ryszard Kluge, Bartłomiej Piekarski, Michał Chorosiński i Anna Dzierża. Jak wynika z zapowiedzi, w serialu będą się pojawiać gościnnie gwiazdy. W pierwszym odcinku wystąpią dwie sympatyczne i popularne w mediach społecznościowych bohaterki „Sanatorium miłości”, czyli Wiesława Kwiatek i Nina Busk.

„Uzdrowisko”: kiedy premiera?

REKLAMA

Na serial złożą się 64 dwudziestopięciominutowe odcinki. Nieoficjalnie mówi się, że pierwszy odcinek „Uzdrowiska” miałby zostać wyemitowany na antenie Dwójki jeszcze 31 sierpnia, ale na razie nie potwierdzono tej informacji.

*Zdjęcie główne: Instagram.com/nina_busk/

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA