REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"Vegan Vampire" - Major Lazer i Ezra Koenig z Vampire Weekend razem w nowej piosence

To już drugi raz, kiedy Ezra Koenig (wokalista Vampire Weekend) nagrywa wspólnie z amerykańskim trio z Major Lazer. W 2013 roku, kiedy panowie pracowali na "Free Universe" stworzyli razem kawałek Jessica, a teraz - na potrzeby kreskówki, która będzie emitowana na stacji FXX - Vegan Vampire.

06.11.2014
11:46
„Vegan Vampire” – Major Lazer i Ezra Koenig z Vampire Weekend razem w nowej piosence
REKLAMA

REKLAMA

Ezra Koenig swoim głosem ma grać Rylanda, wegańskiego wampira i muzyka. Ryland jest jednym z bohaterów kreskówki "Major Lazer", która będzie emitowana na kanale FXX (należącym do Foxa). Postać Koeniga jest tym "dobrym" wampirem, który nie gryzie ludzi, za to może paść ofiarą złych wampirów, które zresztą wymordowały wegański zespół Rylanda. W wielkim skrócie, Ryland chce dokonać aktu zemsty na wampirach-kanibalach a uczynić to chce za pomocą... broni laserowej. Jeżeli ten pokręcony klimat kojarzy wam się z produkcjami Adult Swim, to bardzo dobrze wam się kojarzy.

REKLAMA

"Major Lazer" miało w 2011 być emitowane przez Adult Swim, ale kreskówka nigdy się nie ukazała. Potem Fox przejął pałeczkę i postanowił stworzyć animowaną serię z rasta superbohaterem aka Major Lazer. Premiera kreskówki ma podobno zbiec się w czasie z premierą nowego, trzeciego longplaya zespołu Major Lazer.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA