REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ale niespodzianka. Wiemy już, kiedy Venom od Sony trafi na ekrany kin

Fani filmowych adaptacji komiksów Marvela mają niemały powód do radości. Sony właśnie zaskoczyło wszystkich i zapowiedziało zupełnie nowy film. Venom w planach wydawniczych wytwórni Sony wskakuje na miejsce sequela Dziewczyny z tatuażem.

17.03.2017
9:57
Film Venom od Sony z datą premiery
REKLAMA
REKLAMA

Marvel na przestrzeni dekad dał nam wielu ikonicznych superbohaterów. Na kartach komiksów pojawiło się też drugie tyle nietuzinkowych złoczyńców. Jednym z takich łotrów, który jest darzony ogromną sympatią, jest Venom. To kosmiczny symbiot, który potrafi łączyć się z innymi organizmami dając im nadludzkie umiejętności.

Sony ogłosiło dzisiaj, że planuje nowy film na bazie komiksów Marvela, w którym pierwszoplanową postacią będzie właśnie Venom.

Marvel Studios, Fox i Warner Bros. mają plany wydawnicze rozpisane na kilka lat do przodu. Sony po finansowym fiasko, jakim okazała się druga część Niesamowitego Spider-Mana, dopiero teraz od nowa rozpisuje swoje kolejne produkcje.

Wiadomość o tym, że powstaje Venom, jest zaskakująca o tyle, że film ma trafić na ekrany kin już za półtora roku. W przeszłości przebąkiwano o tym, że taki film może się pojawić, ale od blisko roku nikt nic nie słyszał o tym projekcie. Teraz temat wrócił od razu z datą premiery.

Sony rozgrywa to bezpiecznie.

Już niedługo na ekrany kin trafi Spider-Man: Homecoming, czyli kolejny reboot serii o Peterze Parkerze. Sony dogadało się z Marvel Studios i dzięki temu stanie się on częścią Marvel Cinematic Universe. Venom będzie kolejną produkcją.

Tom Holland jako Spider-Man mógł pojawić się w filmie Kapitan Ameryka 2: Wojna bohaterów. Jest szansa na to, że Venom - mający być wstępem do całej serii filmów o tym łotrze/antybohaterze - też będzie częścią filmowego uniwersum Marvela.

50 Shades of Venom?

Niezmiernie mnie ciekawi, jakiego dokładnie Venoma zobaczymy w filmie. W komiksach symbiot zwany Venomem zyskał świadomość i kilkukrotnie zmieniał swoich hostów. W jednej z ostatnich inkarnacji stał się nawet... pozytywnym bohaterem po złączeniu się z Flashem Thompsonem i rozbijał się po kosmosie ze Strażnikami Galaktyki.

Filmowy Venom z datą premiery.

REKLAMA

Na szczęście jak dokładnie Sony ma zamiar to rozegrać dowiemy się już niedługo. Na film Venom nie będziemy musieli czekać latami, bo premiera zaplanowana jest na 5 października 2018 roku.

Ten termin był pierwotnie zarezerwowany na sequel Dziewczyny z tatuażem, ale ten film przesunięty został na dwa tygodnie później.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA