REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Komiksy

Najnowsze wydarzenie Marvela to Venomverse - symbioty opanowują komiksowych herosów

Jak wyglądałby Wolverine, X-23 albo Black Panther po zetknięciu z symbiotem, tak doskonale znanym fanom Spider-Mana? Niebawem wszyscy się o tym przekonamy. Nadchodzi bowiem Venomverse.

06.06.2017
9:06
Najnowsze wydarzenie w świecie Marvela to Venomverse
REKLAMA
REKLAMA

Venomverse to kolejne multi-komiksowe wydarzenie Marvela, tak jak wcześniej Civil War, Secret Wars, Secret Empire czy Spiderverse. Tym razem z centrum zamieszania pojawią się kosmiczne symbioty - zmiennokształtne i pasożytnicze istoty, które obdarowują gospodarza niesamowitymi mocami, jednocześnie tworząc silnie uzależniającą relację.

Jednym z kluczowych symbiotów jest Venom. To on odegra kluczową rolę w nadchodzącym Venomverse.

Pomysł na nowe multi-komiksowe wydarzenie opiera się wokół połączenia topowych herosów Marvela z symbiotami. Kosmiczne istoty wykorzystają w roli gospodarza między innymi Wolverine’a, X-23 oraz Czarną Panterę. Lista jest jednak otwarta i na pewno dojdzie do wielu więcej połączeń. Co najciekawsze, symbioty wcale nie będą istotami złymi. No, przynajmniej nie w naszym, ziemskim rozumieniu.

 class="wp-image-86642"
 class="wp-image-86641"
REKLAMA

Jak się okazuje, symbioty w większości stoją po dobrej stronie mocy. Odszczepieńcy tacy jak Venom się zdarzają, tak jak zdarzają się złodzieje, gwałciciele oraz mordercy wśród ludzi. To jednak nie rasy symbiotów, a ich odwiecznych wrogów - tajemniczych poisonów - należy się obawiać. Najprawdopodobniej to właśnie zagrożenie wynikające ze strony tych ostatnich doprowadzi do połączenia sił symbiotów oraz herosów Marvela.

Pierwsze zeszyty komiksów współtworzących narrację Venomverse pojawią się pod koniec czerwca. Właśnie wtedy w kontakt z symbiotem wejdzie X-23, doskonale znana wszystkim, którzy widzieli świetnego Logana. Dla przeciwwagi, jedną z „ofiar” poisonów zostanie… Hulk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA