REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Viki Gabor dała sobie samej najlepszy prezent na urodziny. Wiemy, kiedy ukaże się jej debiutancka płyta „Getaway”

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Zwyciężczyni zeszłorocznego konkursu Eurowizji Junior ma wielu fanów, choć nie wydała jeszcze debiutanckiej płyty. Gwiazda właśnie poinformowała, jaki będzie tytuł tego albumu i kiedy możemy się spodziewać jego premiery.

10.07.2020
17:52
viki gabor getaway
REKLAMA
REKLAMA

Muzyczna kariera Viki Gabor nabrała tempa, gdy polska wokalistka miała zaledwie 11 lat. Dotarła wtedy do finału popularnego programu Telewizji Polskiej „The Voice Kids”. Na kolejny telewizyjny sukces Gabor nie trzeba było czekać długo, bo w 2019 roku odniosła triumf w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci (więcej na temat przeszłości piosenkarki przeczytacie TUTAJ). Wydarzenie również było transmitowane przez publicznego nadawcę, co z czasem sprawiło, że młoda artystka zaczęła być kojarzona przez część odbiorców właśnie z TVP.

Okazją do pełnego muzycznego wyzwolenia od takich konotacji będzie debiutancki solowy album wokalistki. Viki Gabor w dzień swoich 13. urodzin postanowiła zdradzić nowe informacje na temat tego materiału. Fani piosenkarki, śledzący jej media społecznościowe, poznali właśnie tytuł, datę premiery oraz zdjęcie wieńczące okładkę longplaya.

Debiut Viki Gabor trafi do sprzedaży 4 września 2020 roku. Płyta będzie nosić tytuł „Getaway (Into My Imagination)”.

REKLAMA

Na okładce „Getaway” widnieje wizerunek Gabor w kowbojskim kapeluszu i dżinsowej kurtce na oświetlonej przez słońce polanie. Pre-save albumu jest już dostępny, a przedsprzedaż ruszy w następnym tygodniu. Materiał promuje m.in. singiel i teledysk Forever and A Night opublikowany tydzień temu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA