REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobacz pierwszą zapowiedź nowego serialu HBO, "Vinyl". Jednym z reżyserów jest Martin Scorsese

W Sieci wylądowała pierwsza zapowiedź nowego serialu stacji HBO, "Vinyl". Teaser, który opublikowano na profilu serii na Instagramie jest krótki, ale detale, jakie możemy na nim zobaczyć zapowiadają mocną i muzyczną produkcję. Jednym z jej reżyserów jest Martin Scorsese.

05.08.2015
11:24
Zobacz pierwszą zapowiedź nowego serialu HBO, "Vinyl". Jednym z reżyserów jest Martin Scorsese
REKLAMA
REKLAMA

Oprócz Scorsese serial reżyserują S.J. Clarkson, Allen Coulter, Mark Romanek i Peter Sollett. Zaś scenarzystą produkcji "Vinyl" jest Terence Winter. Na ekranie zobaczymy takich odtwórców ról jak między innymi Paul Ben-Victor, P.J. Byrne, Bobby Cannavale, Max Casella oraz Andrew Dice Clay.

This is #Vinyl, a new @hbo series from Martin Scorsese, Mick Jagger and Terence Winter. More coming your way this week.

Film zamieszczony przez użytkownika Vinyl on HBO (@vinyl) 4 Sie, 2015 o 12:00 PDT

REKLAMA

"Vinyl" opowie historię Richiego Finestry (Bobby Cannavale), który będzie próbował odnaleźć nowe brzmienie, by jego wytwórnia muzyczna mogła wyjść na prostą. Akcja serialu rozgrywać ma się w latach 70. ubiegłego stulecia. Dyrektor programowy HBO, Michael Lombardo, powiedział ostatnio, że duży wpływ na kształt serialu miały losy zespołu The Rolling Stones. Po takim stwierdzeniu i samym teaserze nie możemy spodziewać się niczego innego jak mocnych wrażeń, seksu, dragów i prawdziwego rock&rolla. Miejmy nadzieję, że "Vinyl" będzie lepszy niż serial nowy serial FX, "Sex&Drugs&Rock&Roll", z którego oglądania zrezygnowałam w połowie pierwszego odcinka (a ten trwa niespełna pół godziny) i raczej nie zamierzam doń wrócić.

Premiera nowego serialu HBO, "Vinyl", zapowiedziana została na rok 2016.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA