REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Alfabet urodzinowy wydawnictwa Rebis. Cóż to za dziwo?

Dom Wydawniczy Rebis zorganizował wraz z elektroniczną księgarnią Publio urodzinową promocję, która rozpoczęła się 15 marca i potrwa jeszcze do 4 kwietnia. Każdego dnia można kupić bardzo tanio, minimum z 50% upustem, wybrany zestaw e-booków.

20.03.2013
15:45
W e-księgarni Publio promocja Wydawnictwa Rebis - splay.pl/
REKLAMA

Repertuar zmienia się codziennie zgodnie z abecadłem, czyli kolejnością ustaloną na podstawie zbioru wszystkich liter ułożonych w ogólnie przyjętym porządku. Dzisiejsza promocja na literę F i obejmuje tylko jedną książę, przecenioną aż o 60% (13, 55 zł) powieść sensacyjną Jeffreya Archera, pt. „Fałszywe Wrażenia”.

REKLAMA

Swoją drogą Rebis prze do przodu jak Terminator na widok rannego Johna Connora. Wydawnictwo postawiło sobie za cel wydanie 100 tytułów w 2012 roku i osiągnęło ten wynik z palcem w oku. Na elektronicznych półkach Rebisu znalazło się 116 e-książek, wśród których znalazło się wiele bestsellerów.

Plan na rok bieżący jest jeszcze ambitniejszy: 250 pozycji. Chyba musiałoby na kilka miesięcy zabraknąć prądu, żeby Rebisowi się nie udało. Z 23 planowanych na najbliższe dwa miesiące premier, aż 16 trafi do sprzedaży jako e-booki, w tym jeszcze pachnąca bitami powieść Terryego Pratchetta „Spryciarz z Londynu”.

REKLAMA

Jutro, w ramach urodzinowego alfabetu, literka G i chyba nie musimy obawiać się wielkiego „gie”.

13,55 zł za elektroniczne wydanie "Fałszywych wrażeń" to świetna cena. Empik proponuje swoim klientom powieść Archera za 28,49 zł, Virtualo 31,10 zł, natomiast Legimi żąda aż 33,90 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA