REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To już koniec „W garniturach”. Zamówiono finałowy sezon serialu

Dokładnie od 2011 roku trwał związek widzów z bohaterami serialu „W garniturach”. W końcu jednak przyjdzie jego kres. Zamówiono 9. sezon serii tworzonej przez Aarona Korsha, który zwieńczy całą historię.

23.01.2019
21:43
w garniturach 9 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Dotychczasowe sezony miały po 16 odcinków, z wyjątkiem pierwszego, który liczył 12 epizodów. Ostatni zostanie skrócony do zaledwie 10, co ogłoszono przy okazji premiery drugiej połowy trwającego właśnie 8. sezonu. Jak powiedział stojący na czele USA Network i SYFY Chris McCumber, w wypowiedzi cytowanej przez Variety:

„W garniturach” odgrywało ważną rolę w DNA naszej sieci od blisko dekady. Ja i cała reszta USA Network serdecznie dziękujemy Aaronowi Korshowi, naszym partnerom w UCP oraz całej rodzinie „W garniturach” za ich ogromną kreatywność, oddanie i wsparcie w tej niesamowitej historii.

Obecna obsada serialu to Gabriel Macht, Rick Hoffman, Sarah Rafferty, Wendell Pierce, Amanda Schull oraz Katherine Heigl. Wśród występujących na ekranie nie ma już Giny Torres, ale jej postać, którą jest Jessica Lourdes Pearson, ma dostać spin-off. Projekt figuruje pod tytułem „Pearson”.

Nie jest jeszcze znana data premiery finałowego sezonu „W garniturach”, ale zdjęcia mają ruszyć w tym roku.

Z pewnością wiele osób nie jest pocieszona takim obrotem spraw. Serial ma spore grono odbiorców, o czym świadczy m.in. fakt, że w 2018 znalazł się w pierwszej dziesiątce najczęściej piraconych produkcji w odcinkach.

Korsh również podzielił się swoim oświadczeniem dotyczącym zakończenia serialu. Fanom jest ono w stanie wycisnąć kilka łez z oczu:

Wydaje się, jakby zaledwie wczoraj USA Network dało szansę nieznanym twórcom i ich scenariuszowi.

REKLAMA

Później twórca dzieli się długą listą nazwisk, wśród których znalazła się obsada, a także inne osoby odpowiedzialne za „W garniturach”. Korsh nie zapomniał też o fanach serialu, podkreślając, że to właśnie dzięki nim udawało się tworzyć tę historię i kontynuować przez kolejne lata. Zaznaczył także, że ma nadzieję na to, iż finałowy sezon dostarczy widzom sporo rozrywki.

Cóż, wszystko ma kiedyś swój koniec. Nie inaczej jest z produkcjami, które w 2019 roku doczekają się swoich finałów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA