REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Seriale

Polski serial Netfliksa nie został wstrzymany. Wiemy, kiedy „W głębi lasu” może pojawić się w serwisie

Informacje o przesuniętych premierach filmów i seriali spadają na nas w zasadzie cały czas. Są jednak produkcje, którym udało się zdążyć przed pandemią. Jedną z nich jest serial „W głębi lasu”.

04.09.2020
19:30
w glebi lasu netflix
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o książkach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Światowa sytuacja związana z koronawirusem wpływa na wszystkie aspekty życia, a rykoszetem obrywa również świat rozrywki, w tym serwisów VOD. Być może nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, ale chociaż usługi wideo na życzenie zapewne cieszą się teraz dużą popularnością, to ich produkcje zostały albo wstrzymane, albo przynajmniej opóźnione.

Ta sytuacja dotyczy niemal wszystkich graczy na rynku.

Pamiętajmy też, że informacja o opóźnionej premierze wyczekiwanego czy ukochanego serialu może boleć, ale tak ogromne przedsiębiorstwa jak Netflix mają swoje zobowiązania, również innego typu – na przykład zobowiązania płacowe. Czerwony serwis VOD zresztą przeznaczył pokaźną kwotę na wsparcie pracowników pozbawionych aktualnie zajęcia.

Na szczęście są produkcje, którym udało się zdążyć przed obostrzeniami. Jednym z takich seriali jest „W głębi lasu”. Zdjęcia do polskiego tytułu powstającego pod sztandarem Netfliksa zakończyły się, zanim na dobre rządy zaczęły walczyć z koronawirusem.

Jak dowiedział się serwis Rozrywka.Blog, serial ma pojawić się na platformie już w czerwcu.

Trudno oczywiście jednoznacznie powiedzieć, czy i jak zmienią się te plany. Nawet jeśli serial został już nakręcony, ciągle pozostaje kwestia montażu i innych czynności, które przygotują serial do pokazania publiczności. Do tego warto dodać, że możliwości marketingowe serwisu również są ograniczone, bo jakiekolwiek reklamy przystankowe czy bannery nie przyniosą zapewne żadnych pozytywnych efektów. Sądzę też, że serwisy VOD będą bardzo rozsądnie zarządzały swoimi premierami, wiedząc, że ich pieczołowicie opracowane harmonogramy na nic im się zdadzą.

REKLAMA

„W głębi lasu” to nowy polski serial oryginalny Netfliksa. W produkcji mają wystąpić m.in. Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. Na ekranie zobaczymy też Wiktorię Filus i Huberta Miłkowskiego. Scenariusz do produkcji powstał na podstawie książki Harlana Cobena.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA