REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz reakcje bohaterów "W głowie się nie mieści" na zwiastun nowych "Gwiezdnych wojen"

Od jakiegoś czasu popularnym trendem w internecie stało się oglądanie tego, jak inni oglądają filmy lub seriale i jak reagują na to, co dzieje się na ekranie. Disney postanowił to wykorzystać, publikując wideo, na którym bohaterowie "W głowie się nie mieści" emocjonują się zwiastunem VII części "Gwiezdnych wojen". 

29.10.2015
10:49
Zobacz reakcje bohaterów W głowie się nie mieści na zwiastun nowych Gwiezdnych wojen
REKLAMA
REKLAMA

Kilka dni temu, tuż po premierze ostatniego trailera "Przebudzenia Mocy", Daisy Ridley, aktorka, która w VII części "Gwiezdnych wojen" wcieli się w postać Rey, opublikowała na Instagramie wideo, na którym możemy zobaczyć jej reakcję na na ten materiał. Ta była nad wyraz emocjonalna, czym Ridley ujęła wielu internautów. Dziś możecie obejrzeć, jak zareagowali na ten zwiastun Radość, Smutek, Gniew, Odraza i Strach, czyli główni bohaterowie "W głowie się nie mieści", znakomitego filmu animowanego studia Pixar.

REKLAMA

Bardzo sympatyczny materiał, za sprawą którego Disney promuję równocześnie wydanie "W głowie się nie mieści" na blu-ray i zbliżającą się premierę "Przebudzenia Mocy". Jest to zapewne jednorazowa sprawa, ale szczerze mówiąc, chętnie zobaczyłbym też bohaterów tegorocznego przeboju Pixara komentujących w ten sposób inne, głośne wydarzenia popkulturowe. To mógłby być hit.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA