REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Warte ponad 600 złotych komiksy z Gwiezdnych Wojen za dolara? Oto Humble Star Wars Bundle!

Świat Gwiezdnych Wojen już nigdy nie będzie taki sam. Wszystko za sprawą legendarnej umowy, na mocy której Disney przejął całość praw do marki. Nie tylko filmów, ale również książek, gier, animacji oraz komiksów. W związku z tym wydawca Dark Horse wyprzedaje swoją ogromną bibliotekę, której część możecie nabyć za śmieszne pieniądze.

17.10.2014
16:57
Warte ponad 600 złotych komiksy z Gwiezdnych Wojen za dolara? Oto Humble Star Wars Bundle!
REKLAMA
REKLAMA

Wydawnictwo Dark Horse posiada prawa do komiksów z uniwersum Star Wars przez kilka ostatnich miesięcy. Po upływie tego czasu za kolejne ilustrowane przygody w kosmicznym uniwersum będzie odpowiadał Disney. Warto dodać, że to właśnie w rękach tego medialnego molocha jest Marvel. Można więc przypuszczać, że warta (i wydająca!) miliardy dolarów firma ma ogromne plany względem gwiezdno-wojennych komiksów.

humble star wars bundle 3

Wydawca Dark Horse powoli pakuje swoje manatki. Co za tym idzie, wyprzedaje katalogi komiksów w świecie Gwiezdnych Wojen, maksymalizując zyski z wciąż posiadanej przez siebie marki. W obliczu takiej sytuacji miłośnicy Star Wars mogą jedynie zyskać. Potwierdza to absolutnie rewelacyjne Hubmle Star Wars Bundle. Dzięki tej wyprzedaży możecie nabyć mnóstwo świetnych komiksów, płacąc minimum dolara.

Wydając więcej niż średnia kwota przekazywana przez internautów (która rośnie w oczach!) otrzymacie jeszcze więcej ilustrowanych przygód, wraz z wciąż ukrywanymi przez organizatorów akcji zeszytami.

Zakupione komiksy możemy pobrać w formacie pdf, cbz oraz epub. Co więcej, bibliotekę nabytych komiksów da się przypisać do Google Play Books oraz wysłać na smartfona czy tablet.

REKLAMA

Rewelacyjna sprawa. Humble Star Wars Bundle to jedna z najlepszych wyprzedaży, które dotychczas zostały zorganizowane w ramach projektu wspierania charytatywnych organizacji. Pamiętajcie, że zakupując komiksy Dark Horse nie tylko powiększanie swoją wirtualną bibliotekę, ale wspieracie również wolontariuszy Comic Book Legal Defense Fund. Dzięki nim twórcy ilustrowanych opowieści mogą liczyć na pomoc prawną oraz wsparcie, walcząc o przysługujące im prawa autorskie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA