REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

W Sieci właśnie pojawił się zwiastun filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Wkrocz z powrotem do magicznego uniwersum

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów, który swoją premierę będzie miał w przyszłym roku. Historia, jaką zobaczymy na wielkim ekranie, powstała na podstawie świata wykreowanego przez J. K. Rowling. Słynna autorka sagi o Harrym Potterze odpowiada za scenariusz produkcji, którą wyreżyseruje David Yates.

15.12.2015
12:35
W Sieci właśnie pojawił się zwiastun filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
REKLAMA
REKLAMA

Film opowie o Newtonie Scamanderze, autorze książki "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Ta została wymyślona na potrzeby uniwersum Harry'ego Pottera. Cofniemy się w czasie o 70 lat, zanim magiczny świat usłyszał o chłopcu, który przeżył. Widzowie dowiedzą się, jakie niesamowite okoliczności towarzyszyły powstaniu intrygującego bestiariusza.

REKLAMA

W rolę Newta Scamandera wcielił się Eddie Redmayne. Partnerować mu będą między innymi Katherine Waterston, Ezra Miller czy Colin Farrell. W polskich kinach film "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" zobaczymy 18 listopada 2016 roku. Trzeba przyznać, że krótka zapowiedź zachęca do jego obejrzenia. Przyjemnie będzie znowu przenieść się w czarodziejski świat, którym włada magia.

Wielu widzów narzeka, że za nakręcenie produkcji odpowiada David Yates. Reżyser w przeszłości nakręcił trzy filmy, opowiadające o Harrym Potterze, między innymi dwie części "Insygniów śmierci". I choć prawdopodobnie nie jest to popularna opinia wśród fanów Harry'ego Pottera, to właśnie one podobały mi się najbardziej. Jestem więc spokojna i z niecierpliwością czekam na produkcję z Eddie'em Redmayne'em w roli głównej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA