REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Wakacyjna Lista Osobista - Publio poleca e-booki na wakacje

W trakcie wakacji czytelnictwo wzrasta - dzięki urlopom mamy wreszcie więcej czasu dla siebie i bez wyrzutów sumienia możemy oddać się lekturze. Niektórzy będą nadrabiać książkowe zaległości, inni dopiero szukają idealnej książki na lato. Do tych drugich pomocną dłoń wyciąga e-księgarnia Publio, organizując Wakacyjną Listę Osobistą. 

01.07.2014
9:36
Wakacyjna Lista Osobista – Publio poleca e-booki na wakacje
REKLAMA

Wakacyjna Lista Osobista to akcja, w ramach której przez całe wakacje znane osoby polecą nam książki w ich opinii "ważne, ważkie, przewrotne i inspirujące". Każdego tygodnia swoje propozycje przedstawiać będzie ktoś inny, bezpośrednio lub pośrednio związany z literaturą. Codziennie wyróżniony jest inny tytuł, który można zakupić w promocyjnej cenie 9,90 zł. WLO otwierają rekomendacje zespołu Publio - dzisiejszą "książką dnia" jest "Mróz", thriller autorstwa Marcina Ciszewskiego.

REKLAMA

W tym tygodniu na Wakacyjnej Liście Osobistej królować będzie literatura polska. Moim zdaniem najciekawsze pozycje zostaną (i przecenione) w środę i czwartek. Jutro będzie to rewelacyjna powieść kryminalna "Zły" Leopolda Tyrmanda, fantastyczna perełka ze znakomicie skrojoną intrygą i napisana absolutnie fenomenalnym językiem. Z kolei pojutrze proponowany tytuł to "Pożegnanie jesieni" Stanisława Ignacego Witkiewicza, czyli klasyka, która po prostu wypada znać. Rozpiskę wszystkich wyróżnionych w pierwszym tygodniu lipca pozycji znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA