REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Walentynki 2016: posłuchaj 30 piosenek, opowiadających o miłości

Są tacy, co nie lubią Walentynek. Nie uznają Święta Zakochanych, które przyszło z Zachodu i bronią czerwcowej Nocy Kupały. Choć nie jestem z tych, którzy specjalnie celebrują dzień 14 lutego, nie widzę nic złego w obchodzeniu tego święta. Jeśli nie podoba wam się amerykanizacja polskiego życia, pomyślcie o tej dacie, jak o drugiej możliwości przypomnienia światu i swojej drugiej połówce, że miłość jest najważniejsza. Na pewno ułatwi wam to specjalnie przygotowana playlista, którą już dziś możecie posłuchać w platformie TIDAL.

14.02.2016
10:40
Walentynki 2016: posłuchaj 30 piosenek, opowiadających o miłości [playlista sPlay]
REKLAMA
REKLAMA

Wśród trzydziestu utworów znajdziecie piosenki z wielu okresów: lat 60., 70., 80. i 90. ubiegłego stulecia. Śpiewający je artyści, zajmowali się różnymi gatunkami muzycznymi - posłuchacie rocka, soulu, popu czy rock&rolla i rockabilly. Nie obejdzie się też bez ballad. Jeśli lubicie The Doors, Beatlesów, Elvisa Presleya, Led Zeppelin, Ninę Simone czy Thin Lizzy na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. To playlista, która pozwoli wam miło spędzić wieczór, zarówno z ukochaną osobą jak i samemu - dla tych co lubią sobie trochę popłakać lub mocno zatęsknić i popaść w melancholijny nastrój, też coś się znajdzie.

walentynki class="wp-image-46542"

Jeśli jednak wolicie bardziej współczesne brzmienia, TIDAL specjalnie dla was przygotował playlistę nowoczesnych pościelówek. Możecie ją posłuchać, klikając tutaj.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, abyście z mnóstwa utworów dostępnych w platformie przygotowali własne zestawienie muzyczne, które spodoba się wam i waszym połówkom. Wystarczy, że utworzycie nową playlistę, a potem będziecie dodawać do niej wybrane kawałki, za pomocą opcji, która dostępna jest przy każdym utworze.

Pamiętajcie, że każdy użytkownik sieci Play może korzystać z platformy TIDAL zupełnie za darmo. Ta promocja obowiązuje aż 2 lata! Dzięki temu, można słuchać swoich ulubionych utworów i playlist, nie korzystając z transferu internetowego (TIDAL będzie działał w wersji offline).

REKLAMA

Więcej o darmowym TIDAL w Play dowiecie się z tej strony.

tidal-play class="wp-image-59199"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA