REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Muzyka

Beata Kozidrak, Michał Szpak, Sławomir i Michał Wiśniewski na scenie Filharmonii Podlaskiej. „Walentynki z Polsatem” już dzisiaj

W święto zakochanych, czyli 14 lutego 2021, Telewizja Polsat zaprezentuje muzyczne wydarzenie na żywo z największymi przebojami o miłości. Start: godzina 20:00.

14.02.2021
11:23
walentynki z polsatem slawomir michal szpak koncert
REKLAMA
REKLAMA

To będą wyjątkowe Walentynki, bo pierwsze obchodzone podczas pandemii. Ale w takich chwilach właśnie z pomocą przychodzą stacje telewizyjne, które zabierają nas z dala od codzienności.

Telewizja Polsat zaprosiła do współpracy największe gwiazdy polskiej muzyki, by te wykonały dla widzów zarówno rodzime, jak i zagraniczne przeboje z miłością w tle.

Na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpią m.in. Michał Szpak, który wykona hymn The Power of Love. Beata Kozidrak zaśpiewa utwór z repertuaru grupy Bajm, czyli kawałek Ta sama chwila. Michał Wiśniewki przypomni A wszystko to... bo ciebie kocham, będący coverem piosenki Alles aus Liebe punk rockowej grupy Die Toten Hosen. Grzegorz Markowski, wraz z córką Patrycją, zaśpiewają przebój Perfectu Niewiele ci mogę dać. Anna Wyszkoni z kolei wykona jeden ze swoich największych solowych hitów, czyli Czy ten pan i pani.

Podczas koncertu „Walentynki z Polsatem” zaprezentują się także m.in. zespół Farba, Paulla, Eleni czy Golec uOrkiestra. Będzie też Sławomir. O nastrojowe aranżacje znanych przebojów zadba Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. A sam koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Jerzy Mielewski.

REKLAMA

Koncert „Walentynki z Polsatem” już 14 lutego 2021 od godziny 20:00.

Chyba domyślacie się w której stacji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA