REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Walentynkowa zabawa z widżetem na Virtualo

Z okazji walentynek Virtualo.pl zorganizowało akcję pod hasłem "z miłości do e-booków". W Polsce jest już wielu miłośników literatury cyfrowej, którzy są bardzo aktywnymi współtwórcami rynku e-booków.

05.02.2014
20:28
Walentynkowa zabawa z widżetem na Virtualo
REKLAMA

Dzięki dużej, aktywnej społeczności skupionej wokół takich portali jak Światczytników, eKsiążki.org czy niedawno powstałych jak UpolujEbooka.pl udało się przekonać Wydawców do wielu idei, których nie udało się zrealizować w takich krajach Europy Zachodniej jak Francja czy Niemcy. Dzięki temu polski rynek e-booków jest unikalny - książki zabezpieczane są znakiem wodnym i dostępne są w wygodnym multiformacie, a polskie księgarnie umożliwiają przesyłkę plików na swojego Kindle'a. E-czytelnicy mają już do wyboru bardzo dużo pozycji, w tym najlepsze nowości i bestsellery.

REKLAMA
virtualo konkurs walentynki

Walentynkowy sklep - 700 ebooków nawet 60% taniej

E-czytelnicy kochają promocje! Dlatego Virtualo przygotowało specjalną promocyjną ofertę z aż 700 najlepszymi tytułami z kategorii literatury pięknej, kryminałów i sensacji oraz fantastyki z rabatem od 30% do 60%. Wśród najlepszych okazji wymienić można:

Bezcenny, Zygmunt Miłoszewski 14,90
Pod mocnym Aniołem, Jerzy Pilch 16,90
Człowiek nietoperz, Jo Nesbo 15,90
Apokalipsa Z, Manel Loureiro 16,90
Trylogia Igrzyska śmierci, Suzanne Collins 16,90
Gwiezdny pył, Neil Gaimann 14,20
Papusza, Dominika Kuźniak 17,90
Moje lata w Top Gear, Jeremy Clarkson 17,90
Ciemno, prawie noc, Joanna Bator 19,90

...i wiele, wiele innych ebooków z 10 wydawnictw

Widżet z walentynkowymi kodami i Kindle do wygrania

REKLAMA

E-czytelnicy, którzy będą uważnie śledzić stronę Virtualo.pl, będą mogli skorzystać ze zniżek, które pojawiają się w walentynkowym widżecie. Upolować można kod na e-booka za 9,90 lub na atrakcyjny rabat -50%. W widżecie dostępne będą najciekawsze nowości i bestsellery ostatnich miesięcy. Dodatkowo będzie możliwość wygrania nagród rzeczowych, więc warto być czujnym.

Dla osób z umiejętnościami słowotwórczymi Virtualo przygotowało konkurs z Kindle Paperwhite do wygrania. Wystarczy wymyślić hasło związane z miłością do ebooków i czekać na werdykt jury. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA