REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Muzyka

Zenek Martyniuk i inne gwiazdy zaśpiewają największe miłosne hity. Walentynkowy Koncert Życzeń już dzisiaj

Już dzisiaj na antenie TVP2 widzowie będą mogli zobaczyć transmisję Walentynkowego Koncertu Życzeń. Wśród występujących są Zenek Martyniuk, Eleni i Radek Liszewski.

13.02.2021
17:00
zenek walentynkowy koncert zyczen
REKLAMA
REKLAMA

Walentynkowy Koncert Życzeń organizowany przez TVP jeszcze przed swoją emisją stał się obiektem kontrowersji. Impreza organizowana jest bowiem w Teatrze Wielkim w Łodzi. Kiedy ta informacja została przekazana w internecie przez fanpage serwisu informacyjnego TVP3 Łódź, pod postem pojawiło się wiele głosów krytycznych. Komentujący stwierdzili, że scena uznanego teatru to nie miejsce dla piosenkarzy pokroju Zenka Martyniuka. Szefostwo instytucji natomiast bezradnie rozkładało ręce i na wszelkie pytania odpowiadało: „jak do tego doszło, nie wiem”.

Walentynkowy Koncert Życzeń — kto wystąpi?

Krytyka, jak zwykle w takich przypadkach, zdała się na nic. Walentynkowy Koncert Życzeń się odbędzie. Co prawda, ze względu na pandemię, występ Zenka Martyniuka został nagrany wcześniej bez udziału publiczności i zostanie odtworzony podczas transmisji w telewizji, ale prócz niego na widzów czekają jeszcze inne gwiazdy m.in. Joanna Moro, Eleni, Stefano Terrazzino, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Radek Liszewski (Weekend), Halina Frąckowiak, Filipa Lato, Sienna Gospel Choir, Gromee, Kasia Moś, Cleo, Marek Kaliszuk, Power Play, zespoł Masters, Dagmara Jaworska i Paweł Skiba.

Wymienione gwiazdy zaśpiewają najpopularniejsze piosenki o miłości, a w trakcie ich występów widzowie będą mogli wysyłać sobie SMS-ami życzenia, które zostaną wyświetlone na ekranie. Wszystkie te atrakcje będą miały miejsce pod kierownictwem prowadzących, czyli Małgorzaty Tomaszewskiej, Agnieszki Oszczyk i Rafała Brzozowskiego.

Walentynkowy Koncert Życzeń — kiedy i gdzie oglądać?

REKLAMA

Walentynkowy Koncert Życzeń można obejrzeć już dzisiaj, 13 lutego 2021 roku. Jego transmisja rozpocznie się o 20:00 na antenie TVP2.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA