REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Walking Dead" na VOD.pl. Legalnie i za darmo

Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych, odbyła się premiera czwartego sezonu popularnego serialu "The Walking Dead". Ci z was, którzy ją przegapili, teraz mogą to nadrobić - VOD udostępniło pierwszy odcinek online (bezpłatnie!). 

15.10.2013
13:14
„The Walking Dead” na VOD.pl. Legalnie i za darmo
REKLAMA

Nie oszukujmy się - to nie jest żadna rewolucja, i bez tego prawdopodobnie każdy zainteresowany potrafiłby sobie obejrzeć ten odcinek za darmo i bez limitów. Niemniej, miło, że teraz można zrobić to w pełni legalnie. Pierwszy odcinek czwartej edycji „The Walking Dead” mogliśmy obejrzeć wczoraj o godzinie 22 na antenie Fox. Na VOD pojawił się już o 23.

Na czwarty sezon „The Walking Dead” składa się 16 odcinków. Zostaną one wyemitowane w dwóch częściach - osiem pierwszych odcinków emitowanych będzie w kanałach Fox International Channels w tygodniu przypadającym po 13 października, osiem pozostałych nadanych zostanie w lutym i marcu przyszłego roku.

REKLAMA

W czwartym sezonie szeryf Rick Grimes z grupą rozwijającej się społeczności znajduje schronienie w więzieniu. Nowa sytuacja i warunki życia okazują się niezwykle ciężkie i trudne. Walka o przetrwanie staje się jeszcze bardziej niebezpieczna niż dotychczas.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA