REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Walking Dead przypomina o sobie krótkim filmem

Popcorn przygotowany? Wygodnie siedzicie? No to zapraszam na klip z pierwszego odcinka czwartego sezonu The Walking Dead i garść informacji.

29.08.2013
17:30
Walking Dead przypomina o sobie krótkim filmem
REKLAMA

REKLAMA

Z klipu dowiadujemy się tyle, że Michonne lubi jazdę konno, a zamiast ciachać zombie kataną, woli uprawiać z nimi zapasy - trochę irytująca scena. Carl, z kolei, jeszcze nie jest psychopatą, szybko łapie za broń żeby pomóc Michonne. Rick i jego (powiększona o przybyszów z Woodbury) Drużyna A wzmocniła ogrodzenie z powodu - jakże niespodziewanego - ataku Gubernatora w trzecim sezonie.

REKLAMA

Poza klipem jest jeszcze parę rzeczy wartych uwagi. Jedną z nich jest wiadomość o pojawieniu się w czwartym sezonie Boba Stookey (Lawrence Gilliard Jr. – gwiazda The Wire), byłego wojskowego medyka, który trafia do grupy Ricka. Od swojego komiksowego pierwowzoru, serialowy Bob różni się tym, że jest… biały i młodszy przynajmniej o dekadę.

Dodatkowo regularnie zaczną pojawiać się Chad Coleman (Tyreese - prawdopodobnie najbardziej podobna postać do swojego komiksowego pierwowzoru), Sonequa Martin-Grin (Sasha) oraz Emily Kinney (Beth). No i oczywiście genialny David Morrissey, który wciela się w bezwzględnego Gubernatora. Na koniec najważniejsza rzecz, premierowy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany 13 października - w Polsce na kanale Fox.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA