REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Don Cheadle potwierdza: War Machine pojawi się w „The Falcon and the Winter Soldier”

Podczas grudniowego spotkania Disneya z inwestorami dowiedzieliśmy się, że War Machine otrzyma własny serial. „Armor Wars” nie jest jednak jedynym tytułem, w którym zobaczymy bohatera granego przez Dona Cheadle'a. Aktor właśnie potwierdził, że pojawi się również w zbliżającym się wielkimi krokami „The Falcon and the Winter Soldier”.

04.02.2021
9:58
war machine falcon winter soldier
REKLAMA
REKLAMA

Disney konsekwentnie rozwija należące do siebie franczyzy. Wraz ze startem własnej platformy pojawiła się okazja do głębszego eksplorowania świata superbohaterów Marvela. Do MCU dołączają więc seriale. Wydarzenia w nich przedstawiane mają łączyć się z fabułami filmów pełnometrażowych. Pierwszą z takich produkcji odcinkowych jest „WandaVision”, którego kolejne epizody pojawiają się co tydzień od 15 stycznia. Finał pojawi się więc już całkiem niedługo, bo 5 marca 2021 roku. Dokładnie dwa tygodnie później w serwisie Myszki Miki zadebiutuje „The Falcon and the Winter Soldier”. I jest na co czekać.

Wiemy już, że w serialu pojawi się znany z „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów” Baron Zemo.

To jednak nie wszystkie niespodzianki, jakie czekają na widzów „The Falcon and the Winter Soldier”. W niedawnym wywiadzie dla BroBible's Post Credit Podcast Don Cheadle potwierdził, że będziemy mieć kolejną okazję, aby spotkać jego postać. War Machine pojawi się bowiem w nadchodzącej produkcji, a sam aktor jest tym faktem podekscytowany.

To czysta zabawa MCU. Nasze historie krzyżują się w różnych filmach i mamy sposoby, abyśmy łączyli ze sobą te wątki, przez co stają się czasami liniami fabularnymi. A teraz te linie fabularne z filmów stają się liniami fabularnymi w serialach. To świetna zabawa, którą ogranicza jedynie wyobraźnia — może zmierzać w każdym kierunku. To wspaniałe. Nie mogę się doczekać, aż siądę w pokoju ze scenarzystami i wymyślimy jak to ma [połączenie „Armor Wars” z MCU] się wydarzyć. Wiesz, Rhodey pojawia się w „The Falcon and the Winter Soldier”. Więc możliwości będzie sporo — mówi Cheadle.

O fakcie, że War Machine otrzyma własny serial wiedzieliśmy już od grudniowego spotkania Disneya z inwestorami.

W „Armor Wars” bohater grany przez Dona Cheadle'a będzie musiał zmierzyć się z największym koszmarem Tony'ego Starka, którego technologia trafi w niepowołane ręce. W przywołanym podcaście aktor powiedział co nieco na temat nadchodzącej produkcji:

Śmierć Tony'ego Starka, jestem tego pewien, odegra znaczącą rolę w serialu. Rozwijamy Rhodeya — nawet w ostatnim filmie on teraz znowu wstał, znowu chodzi, znowu jest mobilny — więc technologia cały czas się rozwija i my dodajemy innowacje do kostiumu i, tak sobie to wyobrażam, będzie to kontynuowane i kolejnymi sposobami będziemy odkrywać losy Rhodeya.

REKLAMA

Trudno odmówić aktorowi racji. MCU wciąż się rozwija, a dzięki „WandaVision” fani wiedzą już, że twórcy uniwersum mają pomysł na franczyzę. A wypowiedź Cheadle'a daje nadzieję, że kolejnym produkcjom uda się utrzymać poziom pierwszego serialu Marvela na Disney+.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA