REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwsze zdjęcia z filmowego "Warcrafta" wylądowały w Sieci

Do premiery ekranizacji popularnej gry komputerowej "Warcraft" pozostało jeszcze sporo czasu, jednak twórcy powstającego od kilku lat filmu postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentowali dwa zdjęcia orka Orgrima, jednego z głównych bohaterów.

19.05.2015
10:25
Warcraft: pierwsze zdjęcia z filmu wylądowały w Sieci
REKLAMA
REKLAMA

Autorzy filmu "Warcraft" kolejne udostępniane materiały dawkują bardzo oszczędnie. Dotychczas mogliśmy zobaczyć jedynie kilka grafik koncepcyjnych, pojedyncze fotosy z planu oraz dwa pierwsze plakaty. Niewiele, biorąc pod uwagę, że pierwsze doniesienia dotyczące tego widowiska pochodzą sprzed sześciu lat, a sam pomysł nakręcenia ekranizacji padł już w 2006 roku.

warcraft

Wczoraj wytwórnia Legendary Pictures opublikowała dwa pierwsze zdjęcia z filmu. Można na nich zobaczyć Orgrima, reprezentującego stronnictwo Hordy potężnego i odważnego orczego wojownika. Orgrim będzie jednym z głównych bohaterów "Warcrafta". W postać tę wcieli się Robert Kazinsky, który wcześniej wystąpił między innymi w "Pacific Rim" i serialu "Czysta krew".

REKLAMA

Premiera "Warcrafta" zapowiedziana jest na czerwiec 2016. Wciąż bardzo niewiele wiadomo o fabule tego dzieła, ponad to, ze ma ona opowiadać o konflikcie Hordy i Przymierza, a akcja rozgrywać się będzie rok przed wydarzeniami z pierwszej części gry. Reżyserem filmu jest Duncan Jones, wspólnie z Charlesem Leavittem odpowiedzialny także za scenariusz. W obsadzie pojawią się Ben Foster, Daniel Wu, Clancy Brown, Travis Fimmel i Paula Patton. Pierwszy zwiastun produkcji pojawi się prawdopodobnie w przyszłym miesiącu, przed premierą "Jurassic World".

warcraft ork
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA