REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nareszcie jakiś konkret. Zobacz pierwszy teaser filmu "Warcraft"

Filmowy "Warcraft", jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku, wreszcie doczekał się pierwszego teasera. Po urywkach kilku scen, trwających w sumie parę sekund, nie ma co popadać w przesadny optymizm, ale to istotnie może być udane widowisko.

04.11.2015
9:02
Nareszcie jakiś konkret. Zobacz pierwszy teaser filmu Warcraft
REKLAMA
REKLAMA

Legendary Pictures oszczędnie dawkuje materiały promujące "Warcrafta". Choć produkcja filmu rozpoczęła się w styczniu 2014 roku, dotąd otrzymaliśmy jednie kilku niewiele zdradzających na jego temat zdjęć i plakatów. Dopiero przed kilkoma godzinami w sieci wylądował teaser trailer, w którym możemy zobaczyć garść efektownych ujęć z tego widowiska. Pełny zwiastun ma mieć swoją premierę w piątek, podczas otwarcia BlizzConu.

Dziesięć sekund - bo tyle mniej więcej faktycznego materiału możemy tu zobaczyć - to zdecydowanie za mało, żeby o czymkolwiek przesądzać, ale jak na razie wygląda to nieźle. Wizualnie "Warcraft" przywodzi na myśl "Hobbita", co raczej trudno zaliczyć do jego wad. Produkcja będzie spektakularna, to pewne, oby przy okazji była też porywająca i zajmująca.

REKLAMA
warcraft film

Premiera „Warcrafta” zapowiedziana jest na czerwiec 2016. Wciąż bardzo niewiele wiadomo o fabule tego dzieła, oprócz tego, że będzie ona opowiadać o konflikcie Hordy i Przymierza, a akcja ma się rozgrywać rok przed wydarzeniami z pierwszej części gry. Reżyserem filmu jest Duncan Jones, wspólnie z Charlesem Leavittem odpowiedzialny także za scenariusz. W obsadzie pojawią się Ben Foster, Daniel Wu, Clancy Brown, Travis Fimmel i Paula Patton.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA