REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun filmu "Warcraft: Początek" z muzyką Prodigy w tle

Premiera filmowego "Warcrafta" zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji udostępniony został drugi, pełny zwiastun widowiska, z dość zaskakującą ścieżką dźwiękową. Wybór muzyki do tego materiału wzbudził sporo kontrowersji. 

20.04.2016
10:47
Nowy zwiastun filmu Warcraft: Początek z muzyką Prodigy w tle
REKLAMA
REKLAMA

Osoby odpowiedzialne za przygotowanie najnowszego zwiastuna filmu "Warcraft: Początek" postanowiły przygotować go w sposób nieoczywisty, odbiegający od dotychczasowych materiałów promocyjnych. Efektem jest wręcz teledyskowy montaż, uzupełniony fragmentami utworu The Day Is My Enemy Prodigy, słynnego brytyjskiego zespołu tworzącego muzykę elektroniczną. Ten kontrast miał zapewne wzbudzić emocje podobne do tych, które udało się wywołać pierwszym zwiastunem "Legionu Samobójców", w którym rozbrzmiewał kawałek Bohemian Rhapsody Queen. Tymczasem, sądząc po fali negatywnych komentarzy, które zalały sieć, stało się inaczej.

Cały czas nie jestem do końca przekonany do "Warcraft: Początek". Owszem, to może być pierwsza naprawdę udana ekranizacja gry wideo, ale niska kategoria wiekowa, którą otrzymał film i sporo ogranych oraz przaśnych scen, których dopatrzeć się możemy na kolejnych materiałach promocyjnych sprawiają, że równie dobrze może być to jedno z największym rozczarowań tego roku.

REKLAMA
zwiastun warcraft początek class="wp-image-68321"

Akcja filmu „Warcraft: Początek” rozgrywać się będzie na rok przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszej części kultowej serii gier komputerowych. Siły Przymierza, chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoim ludziom, wyruszają na wojnę z Hordą, której przedstawiciele nie mają innego wyjścia – chcąc przetrwać, muszą chwycić za broń. Widowisko, którego reżyserem jest Duncan Jones, przedstawi tę historię z perspektywy obu stron konfliktu. W obsadzie znaleźli się między innymi Ben Foster, Daniel Wu, Clancy Brown, Travis Fimmel i Paula Patton. „Warcraft” trafi do polskich kin 10 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA