REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Wardęga otworzy sportowy kanał na YouTube

Sylwester Wardęga już dawno zapowiedział, że nie zamierza poprzestawać wyłącznie na kanale z prankami i planuje szturmem podbić polską scenę YouTube kolejnymi swoimi produkcjami. Youtuber jeszcze w tym miesiącu ma otworzyć kanał o sporcie. 

09.12.2014
12:37
Wardęga otworzy sportowy kanał na YouTube
REKLAMA

Z informacji Press wynika, że nowy projekt Wardęgi nosi roboczą nazwę Dragon i ma być poświęcony ćwiczeniom fizycznym, które autor wykonywać będzie pod okiem zawodowców. W pierwszym odcinku zobaczymy krok po kroku jak poprawnie podnosić ciężary, w kolejnym Wardęga będzie uczył się jazdy na snowboardzie. Nowy kanał, który docelowo ma być aktualizowany raz w tygodniu, powinien wystartować w drugiej połowie grudnia.

REKLAMA

Sylwester Wardęga jest twórcą trzech youtube'owych kanałów - SA Wardęga, na którym zgromadził aż 2,7 mln subskrypcji, nieaktywnego już od kilku miesięcy sawardega oraz Krulestwa, będącego kontynuacją poprzedniego pomysłu vlog&gameplay, podaną w nieco bardziej atrakcyjnej formie.

REKLAMA

"Trener policji" nie jest pierwszym polskim youtuberem, który postanowił spróbować swoich sił w tematyce sportowej. Wcześniej Marek Hoffmann - Adbuster - rozkręcił projekt BJJB (Być Jak Jan Błachowicz), który pokazuje jego drogę na ring KSW, a od 9 miesięcy Wapniak prowadzi Man Up Polska!, gdzie poddaje się treningom i sportowej diecie, by "zmienić się w prawdziwego mężczyznę". Oba te kanały cieszą się całkiem przyzwoitą popularnością, choć wydaje się, że Wardęga przebije je już na starcie. Moda na zdrowy i aktywny tryb życia trwa w najlepsze i nawet jeżeli Sylwester spóźnił się z pomysłem w stosunku do kolegów, trudno nie wieszczyć Dragonowi sukcesu. Choć w to, że wyląduje w TOP 3 najpopularniejszych kanałów polskiego YouTube'a nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA