REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wariaci Emma Stone i Jonah Hill w nowym zwiastunie serialu Netfliksa

Netflix nie zwalnia tempa i publikuje zwiastun kolejnej w tym roku oryginalnej produkcji. Wariat to opowieść o poszukiwaniu równowagi psychicznej, spełnianiu swoich fantazji i sile ludzkiego umysłu. W obsadzie serialu nie brakuje gwiazd.

06.08.2018
21:11
wariat netflix
REKLAMA
REKLAMA

Wariat to amerykańska wersja norweskiego serialu o tym samym tytule. Limitowana produkcja liczyć będzie dziesięć odcinków i może się pochwalić iście gwiazdorską obsadą. W serialu pojawili się Jonah Hill, Emma Stone, Justin Theroux, Julia Garner, Sally Field i Sonoya Mizuno. Za reżyserię produkcji odpowiada zaś Cary Fukunaga, pracujący przy serialu Detektyw dla HBO.

Serial Wariat opowiada historię Annie Landsberg i Owena Milgrima. Bohaterowie biorą udział w tajemniczym procesie medycznym, który ma zdiagnozować ich choroby psychiczne i pozwolić na powrót do życia w społeczeństwie. Eksperyment okazuje się mieć wiele wspólnego z alternatywnymi rzeczywistościami.

netflix wariat fantasy class="wp-image-189805"

Wariat – co pokazano na zwiastunie?

Utrzymany w specyficznej atmosferze trailer pokazuje bohaterów w różnych warunkach i scenariuszach: podczas eleganckiego przyjęcia, żyjących razem na przedmieściach czy biorących udział w przygodzie rodem z fantasty RPG. Wariat ma być czarną komedią, ale przyjemny z pozoru eksperyment szybko przerodzi się w coś znacznie poważniejszego.

REKLAMA

Najważniejszym elementem podtrzymującym wszystkie te sztucznie wykreowane światy przed załamaniem ma być relacja między Annie i Owenem, którzy z jakiegoś powodu będą się spotykać w każdym ze scenariuszy. Początki relacji bohaterów Wariata widzieliśmy wcześniej na opublikowanym teaserze.

Wariat trafi na platformę Netflix już 21 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA