REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Cyfrowy Polsat i Plus z niespodzianką dla swoich klientów. Premierowy odcinek 3. sezonu „Watahy” przed premierą

„Wataha” to wciąż najlepiej oceniany polski serial ostatnich lat. Produkcja już wkrótce powróci z 3. sezonem. Część widzów będzie mogła obejrzeć premierowy odcinek nowej serii już 5 grudnia na pokazach zorganizowanych przez Cinema City. Ale jest jeden ważny warunek.

22.11.2019
17:53
wataha 3 cinema city
REKLAMA
REKLAMA

Rok 2014 okazał się kluczowy dla polskiej telewizji. To właśnie wtedy na antenie HBO zadebiutował nowy serial premium, który szybko doczekał się licznych nagród i wiernej grupy odbiorców. Chodzi oczywiście o „Watahę”, której 3. sezon mieliśmy pierwotnie oglądać od 30 października. Ostatecznie premiera serialu została znacznie opóźniona, a pierwszy odcinek nowej serii zobaczymy 6 grudnia.

A przynajmniej większość z nas. Część zainteresowanych widzów otrzyma szansę na zobaczenie tego epizodu w ramach przedpremierowych pokazów zorganizowanych przez sieć kin Cinema City. Co trzeba zrobić, żeby zdobyć bilet na wymarzony seans? To całkiem proste.

Przedpremierowe pokazy 1. serialu „Wataha” będą dostępne dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa.

Każdy posiadacz konta w Cyfrowym Polsacie i u operatora sieci Plus będzie mógł zdobyć bilet całkowicie za darmo. Wystarczy, że wyśle SMS-a na podany numer (treść i numer wiadomości zależą od posiadanej usługi, operatora komórkowego i miasta zamieszkania). Wszystkie niezbędne szczegóły zainteresowane osoby znajdą stronach internetowych Cyfrowego Polsatu lub telefonii komórkowej Plus. W jakich lokacjach odbędą się pokazy nowego sezonu „Watahy”?

  • Warszawa – Galeria Mokotów
  • Poznań – Kinepolis
  • Katowice – Silesia
  • Kraków – Bonarka
  • Wrocław – Wroclavia
REKLAMA

W każdym z wymienionych kin odbędzie się tylko jeden seans, więc liczba miejsc siłą rzeczy jest ograniczona. A zważywszy na to, że „Wataha” jest najpopularniejszym polskim serialem HBO, liczba chętnych widzów może się okazać dosyć duża. Kiedy dojdzie do przedpremierowych pokazów? Wybrane osoby będą mogły obejrzeć początek 3. sezonu „Watahy” już 5 grudnia o godzinie 20:00. W nowej serii opowiadającej o zmagania stacjonujących w Bieszczadach pracowników straży granicznej zagrają m.in. Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj i Filip Gurłacz.

Poprzednie dwie serie produkcji znajdziecie na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA