REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale /
  4. VOD

„Wataha” z nową datą premiery. 3. sezon serialu od HBO zobaczymy znacznie później

„Wataha” to jeden z najbardziej oczekiwanych polskich tytułów tego roku. Historia Wiktora Rebrowa, pogranicznika pracującego na styku Polski z Ukrainą, elektryzuje widzów już od kilku lat. W tym roku pojawić miał się 3. sezon serialu HBO. Co prawda odcinki obejrzymy jeszcze w 2019 roku, ale premiera odbędzie się znacznie póżniej, niż pierwotnie zapowiadano.

25.09.2019
12:43
wataha nowa data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze parę tygodni temu informowano, że nowe odcinki serialu „Wataha” obejrzymy 30 października tego roku. Na nadchodzącą 3. serię ma złożyć się sześć epizodów, tak samo jak w przypadku poprzednich sezonów. Niestety, dzisiaj pojawiła się informacja, prosto od samego HBO Polska, że premiera „Watahy” została przesunięta.

3. sezon serialu „Wataha” zadebiutuje 6 grudnia 2019 roku.

Nie jest wiadomo, z czego wynika opóźnienie premiery. Miejmy nadzieję, że więcej zawirowań nie będzie. Po wizycie na planie 3. sezonu „Watahy” jestem pełna nadziei, że i ta seria spełni nasze oczekiwania. W końcu hit HBO to bardzo dobry serial nie tylko jak na Polskę, a 2. sezon był zdecydowanie lepszy niż „jedynka”.

W 3. sezonie ponownie wracamy w Bieszczady. Wiktor Rebrow rozpoczyna na nowo służbę w straży granicznej. A w placówce pojawia się pułkownik Kuczer, w którego wcielił się Borys Szyc. Mężczyzna ma sprawdzić, co dokładnie dzieje się na miejscu. Staje się przełożonym m.in. Rebrowa, który traktuje go – jak powiedział sam Leszek Lichota – niczym wrzód na tyłku. Rebrow ponownie spotka się też z panią prokurator, Igą Dobosz. Bohaterów na nowo połączy przeszłość, a także kolejne sekrety, od których roi się na granicy polsko-ukraińskiej. Nie bez znaczenia będzie też udział ukraińskiej mafii, którą rządzić będzie twardą ręką Barkova – szefową gangu zagrała Evgenia Akhremenko.

Jak możemy dowiedzieć się z informacji prasowej:

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce.  Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska. W tym sezonie do obsady dołączyli Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta. Poza tym grają Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff i Piotr Żurawski. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik, a za scenariusz 3. sezonu „Watahy” odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek.

Dwa dotychczasowe sezony serialu „Wataha” możecie oglądać na HBO GO. 3. seria pojawi się w telewizji HBO i serwisie HBO GO 6 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
wataha 6 grudnia nowa data class="wp-image-326187"

* Autorem zdjęcia głównego jest Krzysztof Wiktor.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA