REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Wataha" - drugi sezon jednak powstanie?

HBO przyznało wczoraj, że nie zamierza wyprodukować drugiego sezonu serialu "Wataha", czym wzbudziło spore rozczarowanie u wielu widzów. Otwarte, niejednoznaczne zakończenie pierwszej serii dość jasno wskazywało na to, że szanse na kontynuacje są duże. Jak się okazuje, decyzja HBO wcale nie musi oznaczać definitywnego końca serialu.

12.03.2015
10:40
„Wataha” – drugi sezon jednak powstanie?
REKLAMA
REKLAMA

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, scenariusz do drugiego sezonu "Watahy" już powstaje. Odpowiedzialna za jego produkcję ATM Grupa chce zaproponować nakręcenie nowej serii innym stacjom telewizyjnym. Zainteresowany jest ponoć Polsat, któremu już wcześniej zaproponowano emisję pierwszego sezonu, zanim trafił on jeszcze w ręce HBO.

wataha 4 odc
REKLAMA

Należę do tych widzów, którym "Wataha" przypadła do gustu i z chęcią zobaczyłbym kontynuację. Tym bardziej, że podzielam obiegowe zdanie o ostatnim odcinku pierwszego sezonu - ten serial na tę chwile ma nie tyle fatalne zakończenie, co zwyczajnie nie ma zakończenia w ogóle. Biorąc pod uwagę wysokie wyniki oglądalności (średnia wynosiła 335 tys. osób), wydaje się, że powstanie nowej serii, emitowanej na niekodowanym kanale, byłoby bardzo rozsądną decyzją.

HBO zamierza zastąpić "Watahę" innym serialem - "Paktem" z Marcinem Dorocińskim, który zadebiutuje na antenie jesienią tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA