REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Nie każdy o tym wie, ale za świetny zwiastun zapowiadający Watch Dogs 2 odpowiadają… Polacy!

W sieci wylądował pełen zwiastun zapowiadający Watch Dogs 2. Co prawda nie uświadczymy na nim autentycznej rozgrywki, ale materiał reklamowy wygląda za to naprawdę pięknie. Nic w tym dziwnego, bo maczali w nim palce specjaliści z Polski.

09.06.2016
16:56
Za zwiastun Watch Dogs 2 odpowiadają Polacy!
REKLAMA
REKLAMA

Naprawdę polecam obejrzeć pełen zwiastun zapowiadający Watch Dogs 2. Nawet tym (a może zwłaszcza tym), którzy rozczarowali się pierwszą odsłoną serii od Ubisoftu. Trailer pokazuje, czego możemy spodziewać się po kontynuacji. Moim zdaniem kierunek obrany przez producentów jest tym właściwym, który zatrze nijakie wspomnienia po części pierwszej.

Watch Dogs 2 będzie znacznie bardziej młodzieżowe, dynamiczne, umuzycznione i barwne. Bohaterowie staną się bardziej wyraziści i być może w końcu będą dali się polubić. Jestem zdecydowanie na tak.

Okazuje się, że za zwiastun Watch Dogs 2 odpowiadają Polacy ze studia Platige Image.

Dotychczas rodzimi twórcy trzymali swój najnowszy projekt w tajemnicy. Skoro jednak Ubisoft pochwalił się materiałem reklamowym, Polacy nareszcie mogli przyznać się do tego, kto odpowiada za jego wykonanie. Zwiastun Watch Dogs 2 to dzieło Platige Image, o czym studio pochwaliło się za Facebooku:

REKLAMA

Na oficjalnym fanpage'u Platige Image możecie zobaczyć również inne projekty reklamowe, nad którymi pracowali Polacy. Każdy robi wrażenie i chociażby z tego powodu warto dodać profil PI do obserwowanych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA