REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórcy Deadpoola robią serial i to dla YouTube’a. Wayne – zwiastun

YouTube inwestuje w treści oryginalne. Tym razem swoim użytkownikom zaoferuje serial Wayne, który stworzyli autorzy hitowego Deadpoola.

25.09.2018
11:35
wayne serial
REKLAMA
REKLAMA

Wayne to opowieść o piętnastolatku, który razem ze swoją dziewczyną rusza w rowerową podróż. Celem ich przygody będzie odzyskanie samochodu, który został skradziony jego ojcu przed śmiercią. W głównego bohatera wcieli się Mark McKenna, jego dziewczynę, Del, zagra Ciara Bravo, a Joshua J. Williams pojawi się jako Orlando.

W prace nad seriale zaangażowano Rhetta Reese'a. Ma on na swoim koncie m. in. film Zombieland, obie części Deadpoola. Wśród nazwisk twórców pojawia się również Paul Wernick, producent i scenarzysta. On również pracował przy oby częściach filmu o dowcipnym i złośliwym superbohaterze. Obaj panowie będę producentami wykonawczymi produkcji, a obok nich tę funkcję będą piastować Greg Coolidge, Kirk Ward.

Serial Wayne będzie liczył 10 odcinków.

Iain B. MacDonald wyreżyserował pilota, a scenarzystą i twórcą produkcji jest Shawn Simmons, który na koncie ma głównie scenariusze serialowe.

Zwiastun produkcji – zatytułowany Who the f*** is Wayne? - jest przynajmniej dziwny. Widzimy w nim głównego bohatera, który najwyraźniej szuka guza. Najpierw irytuje stojących przy drodze młodych ludzi, potem dostaje lanie, a następnie... zachowuje się tak, jakby znowu chciał zostać pobity.

Wayne zadebiutuje w styczniu 2019 roku.

REKLAMA

Będzie on dostępny w ramach platformy YouTube Premium. Zastąpiła ona uruchomiony w 2015 roku YouTube Red. Dostęp do serwisu Youtube’a kosztuje 12 dolarów miesięcznie. Lista krajów, które mogą korzystać z serwisu jest dość długa, ale nie ma na niej Polski. Zapewne najnowszy i dobrze zapowiadający się serial będziemy mogli obejrzeć dopiero, gdy usługa zadebiutuje w naszym kraju. Nie wiemy jednak, kiedy to nastąpi.

 class="wp-image-204793"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA