REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Wayward Pines" jednak powróci. Będzie 2 sezon serialu!

Kilka miesięcy temu, pod koniec lipca tego roku, pisaliśmy, że nie doczekamy się drugiego sezonu "Wayward Pines". Serial powstały na podstawie powieści Blake'a Croucha, choć skończył się dość niejednoznacznie, miał zamknąć się na dziesięciu odcinkach. Teraz jednak okazuje się, że trudno zrezygnować z czegoś, co zgromadziło przez ekranami sporą publikę. Drugi sezon "Wayward Pines" jednak powstanie.

10.12.2015
10:03
"Wayward Pines" jednak powróci. Będzie 2 sezon serialu!
REKLAMA
REKLAMA

Powstanie, ale kto inny będzie zań odpowiadał, więc trudno stwierdzić, czego możemy się spodziewać i czy taka stylistyka, do jakiej się przyzwyczailiśmy, zostanie zachowana. Do tej pory oglądaliśmy wizję i interpretację powieści Chada Hodge'a. Tym razem stery przejmie Mark Friedman. Friedman znany jest z współtworzenia serialu "Wybrana" ("Believe"). Na pokład serialu wróci M. Night Shyamalan, który ponownie będzie producentem wykonawczym projektu. Hodge natomiast ma zająć się nową adaptacją twórczości Croucha, "Good Behavior".

wayward pines
REKLAMA

Drugi sezon "Wayward Pines" skupi się na rewolucji, jaka będzie miała miejsce w miasteczku, po ostatnich wydarzeniach. Mieszkańcy, którzy przybędą do Wayward Pines, będą musieli poradzić sobie z nową dla siebie sytuacją i zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.

Drugi sezon "Wayward Pines" być może pojawi się latem przyszłego roku. Rozważana jest premiera w czerwcu 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA