REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Weekendowa promocja e-booków na Woblinku

332 tytuły w cenie 9,90 zł każda. Taką promocję oferuje nam na ten weekend Woblink. Czasu na zapoznanie się z nią jest niewiele, bo tylko do 12.01, ale spokojna głowa - doradzimy wam kilka pozycji.

10.01.2014
15:55
Weekendowa promocja e-booków na Woblinku
REKLAMA
bohatyr-tom-1-zelazny-kostur

Pierwszy tom opowieści o Ilji Muromcu, herosie znanym ze staroruskich pieśni bohaterskich. To reprezentant gatunku fantastyki historycznej, w której autor połączył słowiańskie wierzenia i legendy z autentycznymi wydarzeniami sprzed wieków. Akcja przenosi nas do roku 965 na tereny Rusi. Poznajemy losy kalekiego młodzieńca o imieniu Ilja, jedynego ocalałego z rzezi, jaką jego wiosce zgotowali łupieżcy. Pewnego dnia, dzięki spotkaniu z trzema tajemniczymi wędrowcami, zostaje w cudowny sposób uzdrowiony. Decyduje przyłączyć się do drużyny księcia Światosława, aby dokonać zemsty na najeźdźcach, którzy wymordowali jego ziomków. Może brzmi to nieco banalnie, ale wierzcie mi - nie jest takie. Po prostu streszczenie tak rozbudowanej i bogatej w rozmaite wątki książki w trzech zdaniach to karkołomne zadanie. "Bohatyr" jest napisany świetnym językiem i oferuje masę ciekawych postaci oraz niezwykle interesującą fabułę.

the-walking-dead–zywe-trupy–narodziny-gubernatora

Historia Gubernatora z Woodsbury, niesamowicie interesującego szwarccharakteru z uniwersum "The Walking Dead". Książka wyjaśnia, w jaki sposób stał się on tym, kim jest, jak trafił do miejsca, w którym po raz pierwszy ujrzeli go fani serii, i co sprawiło, że wykurzył Ricka i jego towarzyszy z ich bezpiecznej przystani. I choć pozycja ta wzbudzać może uzasadnione obawy, że powstała wyłącznie na fali popularności serialu i nie oferuje nic wartego uwagi, ale na szczęście - jest naprawdę dobra. Właśnie kończę lekturę i jestem bardzo zadowolony.

tequila

Opowieść o życiu, przemijaniu i muzyce opowiedziana przez rockendrolowca. Książka zdecydowanie nie dla każdego, nie tylko ze względu na temat, który pewnie nie wszystkich zainteresuje, ale przede wszystkim z uwagi na sposób, w jaki została napisana. Autor posługuje się w niej językiem potocznym, często używa kolokwializmów, nie boi się wulgaryzmów. Jednych taka forma zmęczy albo wręcz zniesmaczy, drugich zainteresuje.

Bruczkowski_BezsennoscwTokio
REKLAMA

"Bezsenność w Tokio" to powieść autobiograficzna. Opowiada o losach autora, który wyjechał do Japonii i poznaje ten kraj, starając się go zrozumieć. Książka wypełniona jest niesamowicie ciekawymi anegdotami, opisami i próbami interpretacji rozmaitych aspektów kultury tak przecież różnej od europejskiej. Przezabawna, dowcipna i zaskakująca. Można mieć momentami pewne zastrzeżenia do stylu Bruczkowskiego, to jednak raczej drobiazgi i "Bezsenność" napisana jest generalnie lekko i przyjemnie.

W promocyjnej cenie możecie nabyć jeszcze m.in. "Balladyny i romanse" Karpowicza, "Carską Roszadę" Medarda, "Dziewczyny Atomowe" Kiernan czy "Królobójców" Gosiąrowskiego. Uważajcie, żeby nie przesadzić z książkami na zapas.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA