REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Na Disney+ zobaczymy hit Wesa Andersona, czyli "Kurier francuski z Liberty Kansas Evening Sun". Co jeszcze obejrzeć?

W weekend w wielu polskich miastach ma padać deszcz. Jeśli wybierzecie spacer w strugach deszczu, w porządku. Jeśli jednak będziecie mieć ochotę obejrzeć dobry film lub serial, z pomocą przychodzi Disney+ proponując nowe odcinki ulubionych serial lub ciekawe, filmowe propozycje. Tym razem znajdzie się coś dla fanek i fanów Wesa Andersona.

05.08.2023
11:00
Hit wesa Andersona na Disney+
REKLAMA

Disney+ jak co tydzień przychodzi z nowymi propozycjami, wartymi zobaczenia. Jak zwykle nie zabraknie różnorodności i każdy znajdzie coś dla siebie, również fani Wesa Andersona.

REKLAMA

"Kurier francuski z Liberty Kansas Evening Sun" na Disney+. Co obejrzeć w weekend?

Od 4 sierpnia na Disney+ można oglądać film Wesa Andersona, "Kurier francuski z Liberty Kansas Evening Sun" . Po śmierci Arthura Howitzera Juniora, pochodzącego z Kansas, cenionego redaktora popularnego amerykańskiego magazynu „Kurier Francuski”, z siedzibą w Ennui-sur-Blasé we Francji, zespół redakcyjny zbiera się w celu napisania nekrologu. Wspomnienia o Howitzerze składają się na cztery opowieści: „Reporter na rowerze” opisujący podejrzane dzielnice miasta; „Konkretne arcydzieło” o niepoczytalnym malarzu, jego strażniczce i muzie oraz pazernych marszandach; „Poprawki do manifestu” dokumentujące miłość i śmierć na barykadach podczas buntu studenckiego; oraz „Prywatna jadalnia komisarza” - pełna napięcia historia o narkotykach, porwaniach i wyrafinowanej kuchni. W rolach głównych zagrali m.in. Benicio del Toro, Adrien Brody, Tilda Swinton oraz Lea Seydoux.

Zwiastun filmu "Kurier z Liberty"

Warto również zobaczyć na Disney+ "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna". Film dostępny również od 4 sierpnia. To produkcja fantastyczno-przygodowa w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

"Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna"

Od 4 sierpnia dostępny jest również "Speed: niebezpieczna prędkość". Terrorysta podkłada pod autobus bombę, która eksploduje, gdy pojazd zwolni poniżej 50 mil na godzinę. Niespodziewanie do jego wnętrza dostaje się policjant Jack Traven. W rolach głównych wystąpili m.in.. Keanu Reeves, Dennis Hopper oraz Sandra Bullock. Również od 4 sierpnia można oglądać "Speed 2: Wyścig z czasem".

"Speed: Niebezpieczna prędkość"

Z kolei od 2 sierpnia fani "Gwiezdnych Wojen" mogą oglądać pierwszy sezon "Gwiezdne Wojny: przygody młodych Jedi" Serial ukazuje perypetie młodych adeptów Jedi na planecie Tenoo. To tam grupa młodych Padawanów uczy się panować nad Mocą, współczucia, samodyscypliny, pracy zespołowej oraz cierpliwości. Wszystko to, aby zostać Rycerzami Jedi.

"Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi
REKLAMA

Oto wszystkie propozycje na weekend: Co jeszcze obejrzeć?

  • "Kurier francuski z Liberty Kansas Evening Sun"
  • "Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna
  • "Speed: Niebezpieczna prędkośc"
  • "Speed 2: Wyścig z czasem"
  • "Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA