REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ruszyły prace nad drugim sezonem "Westworld". Co o nim wiemy?

Telewizja HBO wciąż jeszcze oficjalnie nie potwierdziła, że powstanie drugi sezon "Westworld", ale poniekąd wyręczyli ją Jonathan Nolan i Lisa Joy Nolan. Producenci przyznali, że pracują już nad scenariuszem do kontynuacji najnowszego hitu stacji.

11.10.2016
11:53
Ruszyły prace nad drugim sezonem Westworld. Co o nim wiemy?
REKLAMA
REKLAMA

Wiadomo, że w planach jest przynajmniej pięć sezonów "Westworld", ale jak wiadomo, to, czy dojdzie do ich powstania, zależy od wyników oglądalności. Szanse są spore, bo pilotażowy odcinek serialu jest najchętniej oglądanym pilotem produkcji HBO w historii, a dzieło zbiera przeważnie dobre lub bardzo dobre opinie. Realizacja drugiej serii nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale podczas New York Comic Con pan i pani Nolan wyjawili, że gromadzą już materiał do scenariusza.

REKLAMA
westworld-3 class="wp-image-74739"

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że - wbrew spekulacjom niektórych widzów - akcja "Westworld" ponownie zostanie umiejscowiona na fikcyjnym Dzikim Zachodzie. Plotki wynikały z faktu, że serial HBO jest dość luźno oparty na fabule filmu z 1973 roku o tym samym tytule, w którym pojawiły się różne tematyczne parki rozrywki - utrzymane w konwencji starożytnego Rzymu oraz Średniowiecza. Z kolei sequel wprowadził kolejną przestrzeń, świat przyszłości. Żadnego z nich nie zobaczymy jednak w serialu, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Co wcale nie wyklucza, że w kolejnych seriach nie pojawią się zupełnie inne parki rozrywki, nie eksploatowane wcześniej w filmach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA