REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co wydarzy się w 2. sezonie serialu Westworld? Twórcy dają nam podpowiedzi

2. sezon Westworld – jednego z najlepszych seriali ostatnich lat – coraz bliżej swojej premiery. Twórcy powoli zaczynają drażnić fanów różnymi tajemniczymi podpowiedziami co do jego treści. Najnowszą znajdziemy na witrynie serialu.

10.07.2017
11:45
Westworld: 2. sezon to jurajski park w świecie maszyn
REKLAMA
REKLAMA

Westworld to jedna z najświeższych, a zarazem najbardziej rozpoznawalnych marek science-fiction, trudno więc się dziwić, że serial będzie promowany na Comic-Conie w San Diego. Oficjalna witryna serialu, oprócz zapowiedzi obecności na imprezie, zawiera nowego, tajemniczego GIF-a, który ma nam podpowiedzieć, o czym będą kolejne odcinki produkcji.

Na szczęście twórcy nie chcą psuć nam zabawy, a tylko dołożyć tematów do rozważań. Bo animowany obrazek nie mówi nam w zasadzie niczego konkretnego. Widać na nim (patrz poniżej) coś w rodzaju komunikatora systemowego, w którym niezarejestrowany użytkownik woła o pomoc. Jego posty szybko są usunięte z pola widzenia na rzecz zarejestrowanego użytkownika, który twierdzi, że wszystko gra i można wrócić do świętowania.

Witać też w tle nagłówek „Journey Into Night”, co wydaje się potwierdzać informacje o tytule pierwszego odcinka drugiego sezonu.

Westworld: 2. sezon to zapewne coś w stylu buntu robotów…

Na witrynie Westworld pojawił się też zestaw pytań i odpowiedzi od bota Aidena, którego rolą jest prezentowanie nowych atrakcji tytułowego parku rozrywki. Jak twierdzi, „Journey Into Night” to tytuł nowego scenariusza dla gości, napisanego przez Roberta Forda.

REKLAMA

Według znacznie bardziej ode mnie zagorzałych fanów serialu, którzy opublikowanego GIF-a rozłożyli już klatka po klarce na czynniki pierwsze na dedykowanym temu zadaniu subredditcie, scenariusz zawierać będzie historię gości Westworldu, którzy muszą przetrwać bunt zyskujących samoświadomość robotów.

Drugi sezon Westworld nie ma jeszcze wyznaczonej premiery. Wiemy jednak, że pojawi się w ofercie HBO dopiero w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA