REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Westworld 2 z nowym trailerem. HBO grzeje atmosferę przed totalnym buntem maszyn

HBO nie daje nam zapomnieć o parku rozrywki, w którym hosty wznieciły bunt. Pojawił się właśnie zupełnie nowy trailer Westworld, który rzuca nieco więcej światła na fabułę 2. sezonu.

29.03.2018
17:51
westworld 2 sezon trailer dolores
REKLAMA
REKLAMA

Westworld ze względu na przerwę w emisji Gry o tron przed finałowym sezonem jest najważniejszą tegoroczną premierą stacji HBO. Już w tym miesiącu odwiedzimy ponownie Bernarda, Dolores i Maeve w ich naturalnym środowisku, którym jest stylizowany na Dziki Zachód park rozrywki dla wpływowych, bogatych i zblazowanych ludzi.

Westworld w 2. sezonie skupi się na buncie maszyn.

Poprzednia seria pokazała nam, jak działa fikcyjny park rozrywki, w którym oprócz innych gości biegają wyglądające niczym ludzie roboty. Do tej pory oglądaliśmy w serialu - i to w kilku liniach czasowych - kronikę poszukiwania labiryntu, czyli uzyskiwania przez hosty świadomości.

Pod koniec 1. serii androidy uzyskały świadomość oraz wolność. Obsługa parku i goście zostali w dużej mierze w brutalny sposób zamordowani przez maszyny. Westworld pokaże nam teraz skutki tego powstania. Hosty nie są jednak jedną spójną grupą. Dolores, Bernard i Maeve podchodzą do buntu zupełnie inaczej.

Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak zbyt wiele na temat rozwoju fabuły Westworld w 2. sezonie i kolejnych ruchów głównych bohaterów. Twórcy strzegą tych tajemnic niczym oka w głowie. Nowy trailer, który właśnie trafił do sieci, rzuca nieco światła na to, czego możemy spodziewać się w tym roku.

Dziki Zachód zostawiamy we wstecznym lusterku.

Do tej pory jednym z głównych motorów napędowych Westworld, oprócz obserwowania jego kulis, obsługi i machinacji doktora Forda, były przygody przeżywane przez gości i hosty na odtworzonym przez twórców parku Dzikim Zachodzie. To już przeszłość. Czas zabawy minął, teraz pora na prawdziwą wyprawę w nieznane.

REKLAMA

Westworld w nowej serii skupi się przede wszystkim na reperkusjach związanych z buntem i poznawaniu przez androidy prawdziwego świata, uczuć, myśli. Będziemy obserwować grupy hostów oraz ocalałych homo sapiens, którzy będą prowadzić morderczą grę. Pytanie tylko, czy wszystko, co widzimy, dzieje się naprawdę?

Hosty dały się już poznać jako niewiarygodni narratorzy. Odpowiedzi na przynajmniej część trapiących nas pytań znajdziemy na przestrzeni kolejnych tygodni. HBO zaplanowało premierę 2. serii Westworld na 22 kwietnia 2018 roku, a kolejne odcinki będą ukazywały się co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA