REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Znamy datę premiery 3. sezonu „Westworld”. To już niedługo

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź 3. sezonu „Westworld” od HBO. Można w niej zobaczyć linię czasową z niepokojąco podobnymi do znanych z wiadomości wydarzeniami, mającymi miejsce w alternatywnej rzeczywistości serialu. Najważniejsza jest jednak data premiery jego najnowszej odsłony.

13.01.2020
9:12
westworld sezon 3 data premiery trailer
REKLAMA
REKLAMA

Zgodnie z zapowiedzią HBO, 3. sezon „Westworld” będzie składał się z 8. odcinków (1. i 2. miały po 10 epizodów). Według dostępnych informacji zobaczymy w nim powstanie sztucznej świadomości i narodziny nowej formy życia na Ziemi. Będzie więc jak zwykle mrocznie i niepokojąco.

Z umieszczonego w internecie filmiku poznajemy linię czasową wydarzeń mających miejsce w serialowej rzeczywistości, czyli naszej przyszłości. I to całkiem niedalekiej, bo jak się w końcu okazuje, akcja produkcji HBO toczy się w 2058 roku.

„Westworld” powraca na antenę stacji w mniej więcej dwuletnich odstępach czasowych.

1. sezon swoją premierę miał w 2016 roku, 2. w 2018 roku, a 3. zadebiutuje za około 2 miesiące, bo 15. marca 2020 roku.

REKLAMA

W roli Dolores ponownie zobaczymy Evan Rachel Wood, jako Maeve powróci Thandie Newton, Ed Harris znowu wcieli się w Mężczyznę w czerni, Jeffrey Wright w Bernarda, Tessa Thompson w Charlotte, Luke Hemsworth w Stubbsa, Simon Quarterman w Lessa Sizemore’a, a Rodrigo Santoro w Hectora Escatona. Pojawi się też jednak wiele nowych twarzy. Do członków obsady „Westworld” dołączają bowiem Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe, Scott Mescudi, Marshawn Lynch, John Gallagher Jr, Michael Ealy i Tommy Flanagan.

Dwa pierwsze sezony „Westworld” znajdziecie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA