REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czy to zmierzch ludzkości? Nareszcie mamy zwiastun nowego sezonu „Westworld” 

„Westworld” to oczko w głowie HBO i jeden z najambitniejszych seriali ostatnich lat. Nareszcie możemy zobaczyć zwiastun 3. sezonu.  

21.07.2019
10:35
westworld 2 sezon recenzja bez spoilerów
REKLAMA
REKLAMA

„Westworld” przebojem wdarł się do świadomości fanów seriali i już od pierwszego sezonu stał się obiektem spekulacji widzów. Poszło to tak szybko, że z pewnym zaskoczeniem można było obserwować piętrzące się teorie. Gdy fialnie okazało się, że wskazówki rzucane mimochodem były prawdziwymi tropami, a nie jedynie przypadkowymi motywami i zmyłkami, to społeczność wręcz oszalała. 

Westworld w 1. sezonie zakończył się dość zaskakująco i wywrócił do góry nogami cały świat. 

A w zasadzie kilka parkowych światów. W poprzedniej serii mogliśmy oglądać konsekwencje tamtych wydarzeń i jedno stało się absolutnie jasne – serial nie chce utrzymywać za wszelką scenę status quo i opowiada historię trochę inną od tej, której się spodziewaliśmy.  

Nareszcie mamy zwiastun 3. sezonu „Westworld” REKLAMA

Możemy być już pewni, że kolejna seria przedstawi nam wielką historię emancypacji hostów, czyli androidów, które początkowo zostały stworzone do zabawy. Zapewne więcej dowiemy się o tym, ja powstawały i jak wyglądała współpraca ich twórców. I chociaż serial nie budzi tak wielkich emocji, jak przy okazji premiery 1. serii, to mam wrażenie, że ten 3. sezon będzie dla „Westworld przełomowy. 

Premiera finałowej serii w przyszłym roku. Oczywiście na HBO i w HBO GO.  

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA