REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

Wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej "Westworld" dostępne w sieci. Za darmo

Jednym z elementów składających się na doskonałość "Westoworld" od HBO jest niewątpliwie ścieżka dźwiękowa. Wybranych utworów z kilku pierwszych odcinków można nareszcie posłuchać poza serialem.

02.11.2016
10:16
Wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej Westworld dostępne w sieci
REKLAMA
REKLAMA

HBO udostępniło minialbum muzyczny z "Westworld", na który składa się pięć utworów: motyw muzyczny otwierający serial, No Surprises, A Forest oraz covery Black Hole Sun i Paint It, Black. Wszystkie je można pobrać z serwisu iTunes, niestety dopiero po wniesieniu opłaty w wysokości ok. 5 złotych (1,29$) za każdy. Za darmo mogą posłuchać ich za to użytkownicy Spotify. Dodatkowo Paint It, Black dostępny jest nieodpłatnie na YouTube. Niewątpliwie z czasem, w miarę pojawiania się kolejnych odcinków, soundtrack "Westworld" będzie rozbudowywany.

REKLAMA

Za muzykę do "Westworld" odpowiedzialny jest Ramin Djawadi, niemiecki kompozytor, autor licznych ścieżek dźwiękowych do filmów, seriali, a także gier komputerowych. Wśród nich są takie tytuły jak między innymi: "Warcraft", "Gra o tron", "Pacific Rim", "Skazany na śmierć", "Iron Man" czy "Medal of Honor".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA