REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Westworld" ma szansę być kolejnym wielkim hitem HBO. Oto nowy teaser

"Prawo ulicy", "Rodzina Soprano", "Detektyw", "Gra o tron", "Sześć stóp pod ziemią" - to tylko kilka przykładów genialnych seriali, wyprodukowanych przez HBO. Wszystkie znaki na niebie i ziemi, z nowym teaserem na czele, mówią, że niebawem do tego zacnego grona dołączy "Westworld".

20.06.2016
11:13
Westworld może być kolejnym wielkim hitem HBO. Oto nowy teaser
REKLAMA
REKLAMA

Wysoki budżet, J. J. Abrams, Jonathan Nolan i Lisa Joy na pokładzie, Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Ed Harris czy Jame Marsden w obsadzie. Takiego rozmachu zazdrości HBO zapewne każda stacja telewizyjna na świecie. Czy jednak to wystarczy, byśmy doczekali kolejnego klasyka? Przekonamy się dopiero jesienią, to wówczas "Westworld" będzie miał swoją premierę. Do tego czasu pozostaje nam śledzić udostępniane materiały, jak na przykład najnowszy teaser trailer produkcji. A ten zapowiada telewizyjne widowisko wysokiej klasy, emocjonujące i estetycznie wysmakowane.

REKLAMA

„Westworld” będzie serialem opartym na motywach filmu z 1973 roku o tym samym tytule (na polski przetłumaczonego jako„Świat Dzikiego Zachodu”) w reżyserii Michaela Crichtona. To opowieść o futurystycznym parku rozrywki, w którym ludzie mają możliwość między innymi stoczenia pojedynku z androidami, odgrywającymi różne historyczne role. Te potyczką są rzecz jasna ustawiane, sztuczna inteligencja nie może odnieść zwycięstwa. Pewnego dnia dochodzi do awarii systemu, w wyniku której jeden z robotów wymyka się spod kontroli i zaczyna stanowić śmiertelne zagrożenie dla gości przybytku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA