REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ta postać stanie się dużo ważniejsza w drugim sezonie Westworld

Większość z nas już nie może doczekać się drugiego sezonu serialu Westworld, a każdy nowy wyciek na temat jego fabuły jest na wagę złota. Już teraz wiemy, że ojciec serialowej Dolores stanie znacznie ważniejszą postacią.

28.03.2017
19:03
Westworld Louis Herthum
REKLAMA
REKLAMA

Louis Herthum nie tylko powraca w drugim sezonie serialu Westworld, ale też, jak się właśnie okazało, będzie odgrywał w nim pierwszoplanową rolę. Aktor odgrywał rolę ojca Dolores, jednej z najważniejszej postaci w pierwszym sezonie. Teraz również i jego kreacja będzie znacznie istotniejsza. Ma być jedną z głównych postaci.

Co wniesie do tej niesamowitej – przynajmniej do tej pory – opowieści? Trudno mi nawet spekulować. Pierwszy sezon swoimi zwrotami akcji nauczył mnie, by w przypadku Westworld nie zakładać niczego, a cierpliwie czekać na kolejne odcinki. Więc i tu nawet nie będę próbował.

To świetne wieści dla 60-letniego Herthuma.

Westworld jest na tyle popularny, że udział w nim, a zwłaszcza w pierwszoplanowej roli, to droga do sławy. 60-letni aktor to już weteran filmu i telewizji, jednak jego największe sukcesy to cykliczne role drugoplanowe w popularnych serialach, takich jak JAG, Czysta krew czy Longmire.

REKLAMA

Po swojej skromnej roli w Westworld otrzymał już wiele propozycji. Zobaczymy go u boku Johnny’ego Deppa w filmie Labyrinth a także zagra jedną z głównych ról w filmie Cadaver.

Data premiery drugiego sezonu Westworld nie jest znana. Uważa się, że pojawi się on nie wcześniej niż w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA