REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

Muzyka z "Westworld" nareszcie do posłuchania na Spotify, TIDAL, Apple Music i innych platformach

Jeżeli motyw przewodni serialu "Westworld" siedzi wam w głowie, nie musicie już wchodzić na YouTube'a, aby go odświeżać. Cała ścieżka dźwiękowa pierwszego sezonu wylądowała na platformach strumieniujących muzykę!

09.12.2016
10:17
Muzyka z serialu "Westworld" nareszcie na Spotify, TIDAL i innych
REKLAMA
REKLAMA

Za ścieżkę dźwiękową do "Westworld" odpowiada Ramin Djawadi. Kompozytor już wcześniej współpracował z HBO, tworząc świetną muzykę do serialu "Gra o tron". Warty uwagi jest zwłaszcza krążek z ostatniego sezonu, który zdecydowanie wyrasta ponad inne telewizyjne oprawy muzyczne.

Wracając do "Westworld", muzykę z pierwszego sezonu bez problemu posłuchasz na Spotify, TIDAL i innych wiodących platformach.

Na płytę składa się nie tylko charakterystyczny wątek przewodni, ale również wiele utworów kojarzących się z Dzikim Zachodem, drewnianymi barami, prerią i tajemnicą. Ścieżkę dźwiękową w znacznym stopniu buduje fortepian, nieustannie grający również w samym serialu.

REKLAMA

Ciekawszymi utworami na pewno jest aranżacja popularnego kawałka Black Hole Sun, a także Paint it Black, z fragmentami zupełnie innego utworu, który na pewno zostanie przez was rozpoznany. Łącznie OST do "Westworld" składa się z aż 34 utworów, dystrybuowanych na dwóch krążkach. Miłego słuchania!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA