REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobacz pierwszy teaser "Westworld", nowego serialu Jonathana Nolana

W trakcie emisji finałowego odcinka drugiego sezonu "Detektywa", HBO zaprezentowało pierwszy teaser innej swojej produkcji - znakomicie zapowiadającego się serialu "Westworld". Możecie go obejrzeć poniżej.

10.08.2015
9:47
Zobacz pierwszy teaser Westworld, nowego serialu Jonathana Nolana
REKLAMA
REKLAMA

"Westworld" to serialach oparty na motywach filmu z 1973 roku o tym samym tytule (po polsku brzmiącym "Świat Dzikiego Zachodu") autorstwa Michaela Crichtona. To opowieść o futurystycznym parku rozrywki, w którym ludzie mają możliwość toczenia walk z androidami, odgrywającymi różne historyczne role. Pojedynki są ustawiane - sztuczna inteligencja nie może odnieść zwycięstwa. Do czasu, aż w wyniku awarii systemu, jeden z robotów wymyka się spod kontroli i zaczyna stanowić śmiertelne zagrożenie dla gości Westworld.

REKLAMA

Trzydziestosekundowy teaser nie zdradza wiele, ale prezentuje się co najmniej obiecująco. "Westworld" będzie z całą pewnością jedną z najgorętszych serialowych premier 2016 roku, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę jego obsadę. Jego producentem, scenarzystą i reżyserem jest Jonathan Nolan, brat Christophera, z którym współpracował m.in. przy "Interstellar" i trylogii "Mrocznego Rycerza". W obsadzie są tacy aktorzy, jak na przykład Anthony Hopkins, Ed Harris, Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton i Jeffrey Wright. Bez dwóch zdań - "Westowrold" zapowiada się wybornie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA