REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jutro trafimy do Westworld. Na początek w realu, na Warsaw Comic Con

Już niedługo HBO wyemituje pierwszy odcinek drugiego sezonu Westworld. Fani na całym świecie czekają z ogromnym utęsknieniem. Na tych najbardziej zagorzałych czekają atrakcje na Warsaw Comic Con.

19.04.2018
14:50
westworld warsaw comic con
REKLAMA
REKLAMA

Nie możesz się już doczekać drugiego sezonu Westworld? Nic dziwnego, ja też. To jeden z najciekawszych seriali science-fiction ostatnich lat. Najgorsze jest to, że im bliżej premiery, tym czas bardziej się do niej dłuży. A pierwszy odcinek już za kilka dni: 23 kwietnia, w poniedziałek.

Na szczęście najbardziej zagorzali z fanów będą mogli nieco ulżyć swojej niecierpliwości. Producent serialu – HBO – już po raz trzeci jest partnerem Warsaw Comic Con. I tym razem przygotował na wydarzeniu całą strefę poświęconą wyłącznie serialowi Westworld.

Westworld na Warsaw Comic Con – czego możemy się spodziewać?

Podczas Warsaw Comic Con fani będą mogli odwiedzić saloon, który ma być nieodróżnialny od tych w klasycznych westernach i bardzo przypominający ten znajdujący się w głównym miasteczku serialu. Gościć nas będą serialowe hosty – choć zapewne nie będą to prawdziwe androidy – a na stoisku w barze będziemy mogli się czegoś napić czy zagrać w gry kasynowe.

westworld warsaw comic con class="wp-image-155358"

Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się również: elektroniczna strzelnica, gdzie będzie można poćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie, westworldowe stanowisko tatuatorskie, oferujące zmywalne wzory inspirowane serialem czy pokaz akrobatyczny. Dla wszystkich, którzy chcieliby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, stanie dedykowana fotobudka.

HBO nie odmówi sobie też okazji do promocji swojej patformy VoD.

W strefie Westworld będzie można także przetestować usługę HBO GO. Każdego dnia imprezy dla pierwszego tysiąca osób, które odwiedzą stoisko, przygotowane zostały vouchery zapewniające 30-dniowy bezpłatny dostęp do usługi.

Na imprezie pojawią się aktorzy z innego kultowego serialu HBO, jakim jest Gra o tron. Spotkamy między innymi serialowego Hodora granego przez Kristana Nairna, a także Kerry Ingram (Shireen) oraz Conana Stevensa (mierzący ponad dwa metry, pierwszy odtwórca roli Góry). W spotkaniach weźmie również udział Jakub Żulczyk, autor powieści Ślepnąc od świateł, na podstawie której powstaje serial produkcji HBO pod tym samym tytułem.

Warsaw Comic Con – gdzie i kiedy?

REKLAMA

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych autobusów odjeżdżających z centrum Warszawy.

Wejście do saloonu, będącego sercem strefy Westworld, możliwe będzie zgodnie z harmonogramem dostępnym na stoisku. Fani wpuszczani będą w 20-osobowych grupach. O możliwości skorzystania z tej atrakcji decydować będzie kolejność wpisania się na listę chętnych i punktualne przybycie o wyznaczonej godzinie do recepcji strefy. Atrakcja dostępna będzie dla fanów, którzy ukończyli 16 lat. Pozostałe atrakcje będą dostępne dla wszystkich odwiedzających.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA