REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix zapowiada „White Lines” - nowy serial twórcy „Domu z papieru”

Już niedługo na Netfliksie pojawi się „White Lines”, czyli nowy serial twórcy „Domu z papieru”. Podczas seansu czeka nas wycieczka na Ibizę, kryminalna intryga i mnóstwo czarnego humoru. Tak przynajmniej wynika z opublikowanego właśnie zwiastuna.

22.04.2020
13:25
White Lines trailer
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze informacje na temat nowej produkcji twórcy „Domu z papieru” obiegły internet już we wrześniu 2019 roku. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery i możemy obejrzeć trailer „White Lines”. Serial pojawi się na Netfliksie już niedługo i zapowiada się nad wyraz interesująco.

„White Lines” to kryminał z dużą dawką czarnego humoru.

Fabuła serialu skupia się na zagadce morderstwa sprzed 20 lat. Na Ibizie właśnie znaleziono ciało DJ-a. Jego siostra powraca na hiszpańską wyspę, aby dowiedzieć się jak zginął. Śledztwo zmusi ją do konfrontacji z własną mroczną stroną, a zdarzy się to w trakcie podróży po klubach i odkrywania kolejnych kłamstw i tajemnic. Jak będzie to wyglądało w praktyce, możecie sprawdzić poniżej:

Serial będzie składał się z 10 odcinków.

Biorąc pod uwagę, że zdjęcia odbywały się na Ibizie i Majorce należy się spodziewać wielu pięknych widoków. Z okolicznościami przyrody tych rajskich wysp będą kontrastować ich mroczne zakamarki. Nie zabraknie więc napięcia, co gwarantują nazwiska twórców.

Za scenariusz wszystkich około godzinnych odcinków odpowiada Alex Pina, czyli twórca bijącego rekordy popularności „Domu z papieru”, którego 4. sezon niedawno pojawił się na Netfliksie. Wśród producentów wykonawczych znalazły się natomiast osoby znane z produkcji „The Crown”.

 class="wp-image-396808"
White Lines/Netflix
REKLAMA

Równie ciekawie robi się, gdy spojrzymy na obsadę. Na ekranie pojawią się m.in. Laura Haddock („Strażnicy Galaktyki”, „Transformers: Ostatni Rycerz”), Marta Milans („Shazam!”, „Przystań”), Juan Diego Botto („Dobre Zachowanie”), Nuno Lopes („Święty Jerzy”, „Linie Wellingtona”), Daniel Mays („Line of Duty”, „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie”), Laurence Fox („Wiktoria, Lewis”) oraz Angela Griffin („Turn Up Charlie”, „Specjalistki”).

Premiera „White Lines” na platformie Netflix już 15 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA